Czujnik powietrza od Edimax

Do naszej redakcji przybyło nowe urządzenie EdiGreen Home AI-2002W producenta Edimax , które pomoże nam monitorować w naszym domu jakość powietrza, wilgotność, a także temperaturę, którą posiadamy. Edimax posiada już kilka urządzeń służących do monitorowania jakości powietrza zarówno w naszych domach jak i na zewnątrz . Dziś mamy ze sobą Edimax AI-2002W, urządzenie przeznaczone do wnętrz.

Główną cechą tego urządzenia jest to, że pozwoli nam monitorować jakość powietrza, mierząc różne rodzaje zawieszonych cząstek takie jak : PM2,5, PM10, CO, HCHO, TVOC, dane czujnika temperatury i wilgotności. Edimax AI-2002W łączy się bezpośrednio z bezprzewodową siecią Wi-Fi w naszym domu,a oprogramowanie wewnętrzne pozwala nam łączyć się z obiema sieciami WPA Wi-Fi jak WPA2, a instalacja jest naprawdę łatwa i szybka dzięki bezpłatnej aplikacji EdiGreen Home.Ta aplikacja zawiera bardzo intuicyjny graficzny interfejs użytkownika, a ponadto będziemy mogli zobaczyć historię wszystkich danych zebranych od samego początku, idealnie, aby zobaczyć ewolucję jakości powietrza, temperatury i wilgotności w naszym domu.

EdiGreen Home jest całkowicie darmowy i jest dostępny dla systemów operacyjnych Android i iOS,można go pobrać bezpośrednio z oficjalnych sklepów z aplikacjami.

Dzięki tej aplikacji będziemy mogli zobaczyć aktualny stan jakości powietrza,wilgotności i temperatury a także porównać go z wcześniejszymi pomiarami, gdyż wszystkie dane są zapisywane w chmurze online.

W pudełku znajduje się :

  • Czujnik powietrza Edimax EdiGreen Home – AI-2002W wraz ze stojakiem
  • Ładowarka sieciowa
  • Skrócona instrukcja instalacji
  • Oryginalne opakowanie z niezbędnymi informacjami

         

 

Dowiedz się więcej o urządzeniu : https://edimax.pl/edimax/merchandise/merchandise_detail/data/edimax/pl/air_quality_monitoring_indoor/ai-2002w/