DJI Inspire 1 v2.0 – dron z podczepioną kamerą 4k

Firma DJI, międzynarodowy producent dronów i sprzętu do nagrywania, wprowadza do oferty nowy model Inspire 1 v2.0, który przeszedł swoisty technologiczny lifting względem poprzednika. Śmigła drona wyposażono w nowy zestaw śrub napędowych oraz wzmocniony, niezawodny mechanizm blokujący. Innowacja ta zmniejsza tarcie i tym samym wydłuża żywotność śmigieł.

– Oddajemy w ręce użytkowników jeszcze bardziej dopracowane urządzenie, którego niezawodność gwarantują optymalnie zestrojone śruby napędzające śmigła. To najważniejszy element każdego drona, dający komfort lotu w każdych warunkach. Mniejsze tarcie elementów układu napędowego to także dłuższa żywotność urządzenia i więcej wylatanych godzin w powietrzu – deklaruje Dariusz Rylski, Business Development Manager w Nelro Data, która jest autoryzowanym dystrybutorem marki DJI w Polsce.

large_inspire_p3

Inspire 1 v2.0, jak każdy flagowy model DJI, jest gotowy do lotu zaraz po wyjęciu z pudełka, dzięki systemowi antenowemu ready-to-fly. W centralnej części drona, między lądownikami znajdziemy podczepioną kamerę 4k ze stabilizatorem Zenmuse X3, pozwalającą nagrywać wysokiej jakości filmy nawet z bardzo dużej wysokości. Producent umożliwił także strumieniowanie nagrania w jakości HD w czasie rzeczywistym. Podgląd zapisu z kamery możemy obserwować na tablecie lub smartfonie zamontowanym na dedykowanym kontrolerze dołączonym do zestawu. W pudełku znajdziemy także trzy stabilizatory typu gimbal, których można używać wraz z kamerą.

Zaawansowana aplikacja umożliwia zarządzanie rozbudowanymi opcjami kamery, edycję wideo oraz korzystanie z wielu ciekawych, przydatnych w profesjonalnych zastosowaniach funkcji. Należy przecież pamiętać, że drony naszpikowane elektroniką to nie tylko gadżety służące do zabawy, ale narzędzia pracy wielu grup zawodowych, takich jak fotografowie ślubni czy sportowi, architekci, rolnicy, celnicy, a nawet wojsko.

kontroler

Produkt dostępny jest u autoryzowanego dystrybutora marki DJI w Polsce, w firmie Nelro Data. Cena SRP modelu Inspire v2.0 wynosi 14 599 zł brutto.