Haier LE42H6600CU – telewizor 4K

Nowa seria telewizorów Haier została stworzona z myślą o najbardziej wymagających widzach, dla których istotny jest każdy szczegół – od specyfikacji technicznej, poprzez wzornictwo i jakość wykonania produktu po atrakcyjny stosunek jakości do ceny. Obraz 4K zawiera ponad 8 milionów pikseli, to aż cztery razy więcej niż rozdzielczość Full HD, co zapewnia realistyczne wrażenia z oglądania i dostrzeżenie wszystkich, nawet najdrobniejszych szczegółów. Dzięki wysokiemu, dynamicznemu współczynnikowi kontrastu obraz jest krystalicznie wyraźny, a czerń pełna i głęboka.

Telewizor ten posiada wejście USB, dzięki któremu można odtwarzać treści takie jak filmy, zdjęcia czy muzyka. To nie wszystko – to gniazdo to również nagrywarka, która zarejestruje na pamięci USB lub dysku zewnętrznym ulubione programy. Z kolei dzięki funkcji Time Shift można na chwilę przerwać oglądanie, aby po chwili je wznowić, nie tracąc ani ułamka sekundy z tego, co dzieje się na ekranie. Nowy model telewizorów Haier jest wyposażony w szereg przydatnych funkcji wbudowanych w telewizor, co eliminuje potrzebę instalowania dodatkowych urządzeń zewnętrznych. Zintegrowany tuner DVB-T pozwoli odbierać naziemną telewizję cyfrową, bez konieczności zakupu dodatkowego, zewnętrznego tunera czy dekodera, to oszczędność energii elektrycznej i więcej miejsca w salonie.

Wbudowane głośniki stereo to kolejne ułatwienie, które pozwoli cieszyć się dźwiękiem stereo bez potrzeby instalowania głośników zewnętrznych. Model telewizora 4K odbiera również źródła obrazu Ultra HD za pomocą 3 złącz HDMI.

Model LE42H6600CU posiada technologię LED. Elegancki i gustowny wygląd telewizor zawdzięcza cienkiej obudowie, która wynosi zaledwie kilka milimetrów. Monitor jest kompatybilny ze standardem VESA, dzięki czemu zamontujemy go na ścianie. Haier LED TV został wyposażony również w funkcję Energy Saving.

TV LE42H6600CU dostępny w cenie 1999 PLN