HTC One A9 – ten smartfon działa dla Ciebie

Smartfon już dawno przestał być tylko aparatem, telefonem, muzyką i zbiorem aplikacji. Stał się jednym z najważniejszych osobistych przedmiotów, który podkreśla naszą osobowość. Najnowszy smartfon HTC, z wielokrotnie nagradzanej serii One, to prawdziwe „cacko” dla najbardziej wymagających gadżeciarzy, którzy chcą się wyróżnić. Idealny design. Zdjęcia, które budzą podziw profesjonalistów. Nieskazitelnie czysty dźwięk oraz innowacyjne rozwiązania z Androidem 6.0 Marshmallow. HTC One A9 ma wszystko, co najlepsze.

Metalmorphics: nowy standard doskonałości

HTC One A9 wprowadza rewolucję do legendarnej rodziny smartfonów HTC One, nawiązując swoim designem do naturalnego, otaczającego nas piękna. Głębokie kolory i wyjątkowe wykończenie – to właśnie definicja „metalmorphics”. Zaokrąglenia, smukłe brzegi i precyzyjne cięcia perfekcyjnie zgrywają się z ultracienką metalową obudową. Wszystko czyni telefon naturalnym i lekkim w dotyku. Eleganckie, dwubarwne wykończenie dostępne jest w stalowoszarym kolorze Carbon Gray. Wielka dbałość o detal i piaskowanie przed wypolerowaniem daje obudowie niespotykanej na rynku smartfonów głębi i bogactwa. Z metalem płynnie łączy się pięciocalowy ekran 2.5D Corning Gorilla Glass 4, Full HD AMOLED powalający swoimi kolorami i wyrazistością nawet w pełnym słońcu.

htc-one-a9_3v_topazgold

Uchwyć każdy szczegół na swoich fotkach

Twój najlepszy aparat to ten, który masz zawsze przy sobie, musi więc być w stanie zrobić doskonałe zdjęcie w każdej sytuacji. HTC One A9 wyposażony jest w dwa aparaty. Główny aparat ma 13MP i wbudowany system Optycznej Stabilizacji Obrazu (OIS). Przedni aparat z funkcją UltraPixel wyłapuje 300% więcej światła niż jakikolwiek inny aparat w smartfonie i pozwala na robienie najlepszych selfie przy każdym oświetleniu.

Z HTC One A9 możesz skupić się na każdym detalu. Tryb Pro daje możliwość zrobienia zupełnie surowego zdjęcia (w formacie RAW) tak, jak robią to profesjonalności, lub też wybrać jedną z opcji, która automatycznie rozjaśni i wyostrzy zdjęcie za Ciebie. Z wideo też możesz się pobawić! Z Hyperlapse przyspieszysz film nawet o 12 razy, żeby uzyskać efekt time-lapse, używając trybu capture, osiągniesz efekt slow motion. Możesz też skorzystać z HTC Zoe, który z Twoich najlepszych zdjęć i filmów stworzy prawdziwy teledysk

Tak właśnie powinna brzmieć muzyka

Dźwięk zawsze był mocną stroną serii HTC One. W słuchawki modelu A9 wbudowaliśmy HTC BoomSound™ co w zestawieniu z technologią Dolby Audio™ surround daje głęboki, czysty dźwięk, który wyznacza nowe standardy. Dzięki systemowi DAC i dźwiękowi 24-bit/192KHz Twoja kolekcja muzyki nabierze nowego wymiaru. Wzmacniacz słuchawek, dwukrotnie mocniejszy niż w innych słuchawkach zwiększa moc i zakres dynamiki po to, aby można było usłyszeć każdy takt w ulubionym utworze, filmie czy grze. Dodatkowo dostępne słuchawki HTC Pro Studio zapewniają zarówno izolację dźwięku jak i prawdziwie immersyjne tony.

Najnowsze oprogramowanie: Android 6.0 Marshmallow

Pierwszy poza Nexusem, smartfon z Androidem 6.0 Marshmallow – HTC One A9 łączy w sobie najświeższe innowacje prosto od Google’a z prostotą HTC Sense. Smartfon wyposażony jest w wielokątny czytnik linii papilarnych, a Google Now automatycznie odsyła Cię do informacji związanych z tym, co akurat wyświetlasz na ekranie. Z smsa o filmie przeniesiesz się bezpośrednio do recenzji internautów, posłuchasz piosenki, o której przeczytałeś przed chwilą na blogu, a od recenzji restauracji przejdziesz prosto do rezerwacji stolika. Wszystko to za jednym kliknięciem.

htc_one-a9

Wśród tylu nowych dodatków nie mogło zabraknąć ulepszeń, maksymalizujących wytrzymałość baterii. Funkcja Doze automatycznie wyłącza energochłonne aplikacje, kiedy akurat nie są potrzebne (na przykład podczas nocnego ładowania) a App Standby wykrywa, które z aplikacji działających w tle nie są Ci potrzebne i je usypia. W praktyce oznacza to, że na jednym ładowaniu możesz, na przykład, przez 12 godzin oglądać filmy w HD.

Napędzany najnowszym, 8-rdzeniowym, 64-bitowym procesorem Qualcomm Snapdragon™ 617, HTC One A9 to złoty środek między wysoką wydajnością, łącznością i długim życiem baterii. Działając na najnowszych prędkościach LTE, smartfon jest w stanie dostarczyć jeszcze więcej filmów w streamingu, wysokiej jakości muzyki i jeszcze więcej pamięci w chmurze. Telefon dostępny jest zarówno w wersji 16 jak i 32GB, a do tego działa z kartą pamięci o pojemności nawet do 2TB – zmieszczą się wszystkie twoje aplikacje, gry, zdjęcia, muzyka i filmy.