Ładowarki mobilne wg raportu dot. mobilnego pracownika

Jednym z największych ograniczeń, na które napotykają mobilni pracownicy, jest słaba żywotność baterii w ich urządzeniach oraz ogromna różnorodność wtyczek – co oznacza ciągłą potrzebę noszenia kilku ładowarek lub używania adaptera. Receptą na to są praktyczne i wydajne ładowarki przenośne oraz multichargery marki Leitz.

Najnowszy raport Leitz White Papers „Pracuj mądrze. Pracuj mobilnie” udowadnia, że przyszłość rynku pracy należy do pracowników mobilnych – osób, które dzięki urządzeniom takim jak smartfony, tablety czy phablety są realizują swoje obowiązki zawodowe poza biurem: w kawiarniach, domach, na dworcach czy w pociągach.

W ciągłym doładowaniu

Jednym z największych ograniczeń, na które napotykają tacy pracownicy, jest słaba żywotność baterii w ich urządzeniach. Słaba bateria to od lat najczęstszy powód skarg użytkowników smartfonów.

leitz-coplete

Badania wykonane na zlecenie Leitz Complete potwierdzają, że 60% pracowników biznesowych co najmniej raz w miesiącu doświadcza całkowicie wyczerpanej baterii w swoim urządzeniu. Również 60% musi na pewnym etapie ograniczać użytkowanie telefonu, po to aby zaoszczędzić energię. Z badań Leitz wynika również, że prawie trzy czwarte respondentów nosi przy sobie ładowarkę. Każdego miesiąca, niemal połowa zmuszona jest pożyczyć ładowarkę od znajomego. Prognozy Leitz nie przewidują radykalnych zmian w zakresie standaryzacji wtyczek do urządzeń mobilnych. Dlatego kolejną bolączką mobilnych pracowników pozostaje kwestia noszenia ze sobą oddzielnych ładowarek do tableta, smartfona, głośnika czy mp3. W przypadku wyjazdów zagranicznych dochodzi jeszcze kwesta posiadania adapterów.

Dedykowane rozwiązania

Receptą na to są praktyczne ładowarki od Leitz Complete. Producent posiada w ofercie różne typy „przenośnych baterii” – dostosowane do różnych potrzeb użytkowników. Znajdziemy wśród nich zarówno niewielkie ładowarki przenośne, jak i wielofunkcyjne „kombajny” za pomocą których naładujemy jednocześnie np. 4 urządzenia.

leitz-coplete_3

Niewielkich rozmiarów wydajna (5000 mAh) ładowarka litowo-polimerowa do ładowania przenośnych urządzeń, takich jak m.in. tablety czy smartfony. Idealna wszędzie tam, gdzie nie mamy dostępu do gniazdka lub gdy nie chcemy nosić ze sobą kilku zasilaczy do różnych urządzeń. Dzięki 2 wejściom USB równocześnie naładuje 2 dowolne sprzęty. Posiada ledowy wskaźnik ładowania oraz funkcję automatycznego wyłączania zasilania, gdy urządzenie nie jest w użyciu. Produkt dostępny w kolorze białym lub czarnym.

Kabel USB w zestawie

Unikalna ładowarka do jednoczesnego ładowania telefonu, iPoda i tabletu – ładuje do 4 urządzeń mobilnych. Umożliwia korzystanie z urządzeń podczas ładowania i ustawienie ekranu iPada czy tabletu PC w pozycji wygodnej do pisania lub czytania.

Produkt dostępny w kolorze białym lub czarnym. Kable USB z kilkoma wtyczkami w zestawie. Cena na merlin.pl 327 PLN.