OXY SmartWatch – klasyczne wzornictwo

OXY Technologies ogłosił dziś oficjalne wprowadzenie do sprzedaży inteligentnego zegarka, łączącego ze sobą technologię i styl. OXY SmartWatch urzeka eleganckim design’em klasycznego czasomierza, oraz szeregiem dostępnych funkcji.

Wprawne oko zauważy designerskie wykończenie obudowy ze stali nierdzewnej o symbolu 316L oraz okrągła lub prostokątna tarcza oraz cienka koperta. Zegarek jest kompatybilny z telefonami z systemem Android, iOS i Windows 10, oraz komunikuje się za pośrednictwem Bluetooth.

oxy-smartwatch_2

Urządzenie zostało wyposażone w kolorowy wyświetlacz AMOLED i zabezpieczone szkłem Corning Gorilla Glass. Zegarek jest wyposażony w procesor MIPS M200, który wspomaga 1 GB pamięci RAM.

OXY SmartWatch powiadamia o połączeniach, smsach czy emailach. Wielbiciele wszelkiej aktywności docenią funkcję fit, która pozwala mierzyć przebyty dystans, liczbę kroków i spalone kalorie. Dzięki technologii bluetooth możemy bezprzewodowo odtwarzać z niego muzykę, ale także sterować nawigowaniem i wyszukiwaniem utworów za pomocą komend głosowych.

man-travel-tablet-landscape

Pożytecznym rozwiązaniem jest przycisk SOS, który w razie niebezpieczeństwa pozwala na kontakt ze zdefiniowanym numerem alarmowym. Smartwatch został wyposażony w funkcję dla zapominalskich – telefon finder, która pozwala lokalizować smartfona znajdującego się w zasięgu 10 metrów od zegarka. Komfort użytkowania gwarantuje możliwość ładowania poprzez ładowarkę magnetyczną, a także odporność na zachlapanie.

W sprzedaży na wybranych rynkach smartwatche OXY dostępne będą od 17 listopada br.