Panasonic zaprezentuje nowości podczas ISE 2015

Podczas zbliżających się targów ISE 2015 Panasonic zaprezentuje najnowszą ofertę swoich rozwiązań wizualnych dedykowanych dla biznesu. Wśród nowości pojawi się projektor 4K, projektory laserowe osiągające najwyższą jasność w swojej klasie, a także następca modelu PT-DZ21K.

Na swoim stoisku, którego powierzchnia zostanie powiększona do 600 m2 Panasonic przedstawi także nowo opracowane rozwiązanie do zdalnego monitorowania i zarządzania systemami wizualnymi. Zademonstrowane zostaną wyniki testu przeprowadzonego z jednym z brytyjskich uniwersytetów, który wykorzystał system wczesnego ostrzegania opracowany przez Panasonic w połączeniu z technologią M2M. Rok od zaprezentowania 98-calowego profesjonalnego wyświetlacza 4K, Panasonic przedstawi podczas ISE pierwszy projektor 4K. Głównym punktem wystawy Panasonic będzie następca projektora PT-DZ21K, wiodącego pod względem jasności modelu, który był wykorzystany między innymi podczas inauguracji Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

ise2015

Panasonic zaprezentuje na targach ISE 2015 najbardziej interesujące studia przypadków, a także możliwości wykorzystania najnowszych technologii do obsługi imprez na żywo. Produkty Panasonic będzie można zobaczyć od 10 do 12 lutego 2015 r. w Amsterdam RAI na stoisku firmy 1-P20.