Partnerzy

Korporacja Planet Technology jest jednym z wiodących w świecie przedsiębiorstw działających w branży technologii sieciowych IP. Projektuje, rozwija i dostarcza nowoczesne rozwiązania do przesyłania danych, dźwięku i obrazu wideo w sieciach firmowych, przeznaczonych zarówno dla klientów korporacyjnych jak i sektora małych firm i użytkowników domowych (SOHO). Niezawodne, funkcjonalne i oparte na obowiązujących standardach produkty sieciowe są projektowane tak, aby zaspokoić wszystkie potrzeby klientów, zachowując jednocześnie jak najniższą cenę

Airlive jest  ogólnoświatową marką urządzeń Sieci & Komunikacji Danych. Produkty AirLive® reprezentują doskonałą wartość dla przedsiębiorstw,  biur,  usługodawców internetowych oraz klientów indywidualnych, ponieważ stanowią doskonałe połączenie dobrej ceny i dużych możliwości. Korporacja OvisLink (producent AirLive®), została założona w 1993 roku na Tajwanie przez grupę ekspertów przemysłowych. Dziś firma OvisLink jest międzynarodową korporacją, która oferuje ponad 200 produktów i współpracuje z setkami dystrybutorów na całym świecie.

trendnetTRENDnet jest globalnym dostawcą nagradzanych rozwiązań sieciowych dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz użytkowników domowych. Tworząc rozwiązania sieciowe od 1990, TRENDnet zapewnia użytkownikom współdzielenie dostępu szerokopasmowego, zawartości multimediów i sieciowych urządzeń peryferyjnych oferując produkty w ponad 130 krajach. Do zróżnicowanej linii produktów TRENDnet zaliczmy: urządzenia przewodowe oraz bezprzewodowe do tworzenia sieci lokalnych, urządzenia światłowodowe, urządzenia typu VoIP, PoE oraz wszelkie akcesoria multimedialne.

comproFirma Compro Technology została założona w 1988 roku i w krótkim czasie osiągnęła międzynarodowy sukces w produkcji i sprzedaży produktów multimedialnych do komputerów PC. Wysoce wykwalifikowani i doświadczeni inżynierowie Compro opracowują unikatowe produkty PC-TV, które są sprzedawane pod nazwą rynkową Compro VideoMate. Compro Technology koncentruje się na konstruowaniu i sprzedaży tunerów telewizyjnych łączących w sobie łatwość obsługi z wysoką jakością odbieranego obrazu i dźwięku oraz wszechstronnymi funkcjami dodatkowymi jak indywidualne ustawienia każdego kanału, zapis w różnych formatach czy programowanie nagrań.

zyxelSpółka ZyXEL powstała na Tajwanie w 1989 r. i obecnie jest czołowym dostawcą kompletnych rozwiązań szerokopasmowych dla przedsiębiorstw technologicznych, małych i średnich firm oraz użytkowników domowych. ZyXEL w ramach swoich rozwiązań może pochwalić się najnowszymi i najnowocześniejszymi technologiami sieciowymi, takimi jak Triple Play, Quality of Service (QoS), Network Security i Network Management. Produkty i usługi firmy ZyXEL przeznaczone są zarówno dla firm, jak i dla użytkowników domowych, którzy dzięki nim mogą cieszyć się najwyższej jakości aplikacjami multimedialnymi w ramach bezpiecznego i łatwego w obsłudze środowiska sieciowego.

tplinkFirma TP-LINK jest globalnym dostawcą produktów sieciowych dla sektorów SOHO i SMB oraz największym dostawcą klienckich urządzeń szerokopasmowych i WLAN na świecie. Dostarcza produkty dla dziesiątek milionów klientów w ponad 120 krajach. Zaangażowanie działu badań i rozwoju, sprawne zarządzanie i produkcja wyrobów spełniająca najwyższe standardy jakościowe sprawia, iż produkty firmy TP-LINK otrzymują wiele nagród w zakresie urządzeń bezprzewodowych, ADSL, routerów, przełączników, kamer IP, transmiterów sieciowych, media konwerterów oraz kart sieciowych przeznaczonych dla końcowych użytkowników.

dlinkFirma D-Link jest jednym ze światowych liderów na rynku dostawców infrastruktury sieciowej. Od 26 lat oferuje innowacyjne, bardzo wydajne i intuicyjne produkty przeznaczone dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. D-Link projektuje, opracowuje i wytwarza najlepsze w branży rozwiązania obejmujące technologie sieciowe, bezprzewodowe, pamięci masowe, zabezpieczenia i systemy nadzoru IP. D-Link Polska ściśle współpracuje z krajowymi ośrodkami akademickimi, szczególnie z Politechniką Śląską w Gliwicach.