Powerbanki, czyli energia zawsze pod ręką

Elektroniczne gadżety mają wiele zalet, ale nie brakuje im wad. Jedną z największych jest ograniczony czas działania baterii. Dlatego zawsze warto mieć pod ręką powerbank.

Smartfony i tablety stają się coraz bardziej inteligentne. Jednak nie ma nic za darmo, szereg czynności wykonywanych przez terminale pochłania mnóstwo energii. W rezultacie gadżeciarze szybko stali się zakładnikami gniazdek elektrycznych lub portów USB. Niewiele wskazuje na to, że producenci opracują technologię znacznie wydłużającą pracę akumulatorów. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest zastosowanie powerbanku, często określanego jako mobilny bank energii. Jest to przenośny akumulator, do którego można podłączyć urządzenie zasilane z USB. Zapasowe źródło zasilania przyda się zarówno podczas podróży służbowej, jak i na wakacjach.

powerbank-2600

Hama rekomenduje swoim klientom różne modele Powerbanków, w tym własny produkt Battery Pack Powert Stick o pojemności 2600mAH. Licencjonowane ogniwa litowo-jonowe gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa i wysoką jakość. Powerbank jest kompatybilny z większością urządzeń mobilnych. Urządzenie posiada jeden port USB. Kompaktowe rozmiary banku energii, sprawiają, że łatwo zmieści się w kieszeni. Battery Pack Powert Stick jest dostępny w kolorach: złotym, czarnym, turkusowym, różowym.

powerbank-5200mah

Uzupełnieniem oferety dla banków energii Hamy są powerbanki Fresh’n Rebel, oferujące pojemności 2600mAh oraz 5200 mAh. Oba zostały wyposażone w akumulator litowo- jonowy, pozwalający w pełni naładować telefon lub doładować inne przenośne urządzenia – aparaty fotograficzne, przenośne odtwarzacze multimedialne czy tablety. Dzięki kompaktowym rozmiarom i lekkiej wadze gadżety zmieszczą się w każdej kieszeni. Wskaźnik LED informuje o poziomie naładowania akumulatora. Powerbanki posiadają też odpowiednie zabezpieczenia chroniące przed przeładowaniem. To co odróżnia produkty, poza pojemnością, jest ilość oferowanych portów USB. Użytkownik Powerbank 2600mAh ma do dyspozycji tylko jedno złącze. W modelu 5200 mAh występują dwa porty USB, umożliwiające jednoczesne naładowanie dwóch telefonów. Pojemność akumulatora pozwala na dwukrotne naładowanie telefonu lub zapewnienie dodatkowych sześciu godzin pracy tabletu. Powerbanki Fresh’n Rebel są dostępne w pięciu kolorach: białym, fioletowym, czarnym, indygo oraz jasno zielonym.

Sugerowane ceny przez Hama Polska

  • Fresh’n Rebel Powerbank 2600mAh – 59,90 złotych
  • Fresh’n Rebel Powerbank 5200mAh – 99,90 złotych
  • Hama Battery Pack Powert Stick 2600mAh – 89,90 złotych