TP-LINK TL-WR802N – najmniejszy na świecie router bezprzewodowy

TL-WR802N firmy TP-LINK to miniaturowy router, który zabierzesz wszędzie tam, gdzie chcesz. Pozwoli Ci stworzyć własną sieć WiFi w miejscach, gdzie funkcjonuje jedynie sieć lokalna. Nie musisz martwić się o dostęp do prądu, bowiem sprzęt może być zasilany za pomocą zewnętrznej ładowarki, połączenia USB z komputerem, a nawet powerbankiem.

Router TL-WR802N przeznaczony jest do połączeń z urządzeniami mobilnymi takimi jak tablet, smartfon czy przenośna konsola do gier. Jego łatwa i intuicyjna obsługa sprawi, że surfowanie po sieci uprzyjemni nawet krótki wyjazd. Aby utworzyć bezprzewodowy punkt dostępowy wystarczy podłączyć kabel WAN w pokoju hotelowym do portu w routerze i wpisać hasło. Już po chwili możemy korzystać z WiFi i dzielić się Internetem z kimkolwiek chcemy.

tl-wr802n-02

TL-WR802N sprawdza się nie tylko podczas wyjazdów. Urządzenie umożliwia wygodne łączenie się z Internetem i współdzielenie sieci WiFi w niedużym mieszkaniu, gwarantując prędkość do 300Mb/s. Sprzęt może działać w kilku trybach: AP, routera, bridge, repeatera oraz klienta.

tl-wr802n-01

Na szczególną uwagę zasługuje ten ostatni, który pozwala na podłączenie do sieci bezprzewodowej urządzeń niewyposażonych w moduł Wi-Fi, takich jak konsole, telewizory, czy dekodery. Wystarczy podpiąć router kablem Ethernet do sprzętu, a następnie podłączyć zasilanie przez port USB bardzo często wbudowany nawet w telewizory. Cechy te sprawiają, że TL-WR802N jest niezwykle uniwersalny i spełnia oczekiwania nowoczesnych, mobilnych użytkowników Internetu.

tl-wr802n-03

Router TL-WR802N jest już dostępny w sprzedaży. Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

  • Porty: 1 port WAN LAN 10/100Mbps
  • 1 port mikro-USB
  • Tryby pracy bezprzewodowej: AP, router, klient, repeater, bridge
  • Wymiary (S x G x W): 57 x 57 x 18 mm (2.2 x 2.2 x 0.7 cala)
  • Typ anteny: Wbudowana
  • Prędkość transmisji – 11n: do 300Mb/s (dynamiczna), 11g: do 54Mb/s (dynamiczna), 11b: do 11Mb/s (dynamiczna)
  • Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej: 64/128/152 – bitowe szyfrowanie WEP, WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK
  • Kontrola dostępu: Kontrola dostępu do panelu zarządzania, lista hostów, harmonogram dostępu, zarządzanie regułami dostępu
  • Standardy bezprzewodowe: IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b