TRENDnet IPView – nowa mobilna aplikacja do obsługi kamer IP

TRENDnet, lider sieciowych rozwiązań przewodowych i bezprzewodowych, ogłasza dostępność nowej aplikacji mobilnej do obsługi kamer IP – TRENDnet IPView.

TRENDnet IPView to najnowsza aplikacja do obsługi kamer IP, zaprojektowana do natychmiastowego wyświetlania obrazu z urządzeń firmy TRENDnet na kompatybilnych smartfonach i tabletach. Po zainstalowaniu aplikacja automatycznie skanuje sieć Wi-Fi w poszukiwaniu kamer TRENDnet, a następnie łączy się z nimi, co ułatwia proces instalacji.

Aplikacja TRENDnet IPView pozwala użytkownikom na podgląd obrazu na żywo, przybliżanie lub oddalanie widoku, korzystanie z funkcji pan/tilt oraz udostępnia wiele innych funkcji. Możliwe jest włączenie dodatkowych funkcji za opłatą w wysokości 3,99 $. Do dyspozycji dostaniemy harmonogram patrolu obrazu (funkcja PTZ), możliwość wyświetlenia widoku z kilku kamer na jednym ekranie, oraz zapisywanie nagrań i zdjęć w usłudze Dropbox lub na urządzeniu mobilnym.

IPView_App_2

TRENDnet IPView jest dostępny za darmo w Sklepie Google Play oraz w Apple App Store. Większość najnowszych kamer IP oraz rejestratorów TRENDnet do zastosowań domowych i biznesowych będzie obsługiwana przez aplikację IPView. TRENDnet IPView to najnowszy przedstawiciel rodziny aplikacji do obsługi kamer IP, w skład której wchodzą aplikacje TRENDnet View oraz TRENDnet CloudView.