TRENDnet ogłasza dostępność kamery o rozdzielczości 1,3 megapiksela z Wi-Fi

Nowa ultra-kompaktowa kamera zapewnia elastyczne możliwości instalacji dzięki obsłudze Wi-Fi oraz PoE

TRENDnet®, lider rozwiązań sieci przewodowych oraz bezprzewodowych ogłasza dostępność zewnętrznej kamery HD o rozdzielczości 1,3 megapiksela z obsługą Wi-Fi, modelu TV-IP322WI. Ta nowa kompaktowa kamera pozwala na elastyczny wybór sposobu instalacji w zależności od potrzeb.

“Kamera TRENDnet TV-IP322WI obsługuje łączność Wi-Fi N w paśmie 2.4 GHz, dlatego może być wykorzystywana w instalacjach, które nie umożliwiają podłączenia kamer z PoE,” powiedział Sonny Su, dyrektor technologiczny firmy TRENDnet. “Kompaktowe wymiary kamery i brak zewnętrznych przewodów sprawiają, że doskonale nadaje się ona do instalacji, gdzie wymagane jest dyskretne zamontowanie systemu monitoringu.”

tv-ip322wi_1

Nowa zewnętrzna kamera TRENDnet pozwala na rejestrowanie nagrań w rozdzielczości 960p w kompletnych ciemnościach. Wbudowane dynamiczne diody IR oraz cyfrowy tryb Digital Wide Dynamic Range zapewniają lepszą widoczność w nieoświetlonych miejscach i poprawiają jakość nagrań. Kamera rejestruje obiekty oddalone nawet o 30 m w kompletnych ciemnościach!

Stworzona do pracy w ekstremalnych warunkach kamera TV-IP322WI może pracować w szerokim zakresie temperatur (od -30 do 60°C) oraz jest odporna na trudne warunki atmosferyczne – dzięki obudowie z certyfikatem IP66. Kamera posiada również slot na karty pamięci microSD o maksymalnej pojemności 64 GB.

Wszystkie kamery TRENDnet są wyposażone w bezpłatne oprogramowanie umożliwiające zarządzanie maksymalnie 32 kamerami IP TRENDnet. Dołączone oprogramowanie pozwala użytkownikom między innymi na tworzenie obszarów detekcji ruchu bezpośrednio na obrazie, definiowanie harmonogramów nagrywania, wygodne przeglądanie archiwalnych nagrań oraz wiele innych. TRENDnet przygotował też darmową aplikację na urządzenia z systemami iOS® i Android™, które umożliwiają łatwy podgląd obrazu na żywo z kamer TRENDnet.

tv-ip322wi_040215_2

Cena i dostępność
Zewnętrzna kamera TRENDnet TV-IP322WI jest dostępna na całym świecie za pośrednictwem największych sieci detalicznych oraz innych autoryzowanych partnerów w sugerowanej cenie wynoszącej około 845 zł.