#zostańwdomu, ale pozostań wciąż online

W dobie pandemii koronawirusa nasza rzeczywistość nieustannie się zmienia. Z dnia na dzień docierają do nas nowe zarządzenia, które bez wątpienia wpływają na  życie codzienne każdego z nas. Powstało mnóstwo rad, jak sobie radzić w ten wyjątkowy czas. Nie zapominajmy też o tym, co jest wszędzie wokół nas, choć go nie widzimy – WiFi. Dlaczego?

Kontakt z rodziną
Zapobiegając rozprzestrzenianiu się zarażeń najlepiej, abyśmy w miarę możliwości pozostawali cały czas w domach. Ale jak odmówić dziecku spotkania z babcią, gdy bardzo za nią tęskni? Rozwiązaniem może być telekonferencja poprzez komunikator internetowy. Nie zastąpi to spotkania na żywo, ale z całą pewnością pozwoli nie tylko porozmawiać, ale także “zobaczyć się” z bliską osobą. Aby rozmowa przebiegała bez zacięć lub zrywania sygnału z całą pewnością potrzebujemy wydajnej sieci w domu.Home office
Obecnie pracujesz zdalnie? Jeśli tak, to wiesz jak ważny jest Internet podczas wykonywania swoich obowiązków. Warto pomyśleć o rozwiązaniu, które oferuje nam sygnał WiFi w różnych zakątkach domu. Dzięki temu możesz pracować po swojemu – czy z gabinetu przy biurku lub z wygodnej kanapy.

online.jpeg
Hobby
A co po pracy? Oczywiście przychodzi pora na czas wolny. Niestety obecnie lepiej go nie spędzać na świeżym powietrzu. Możemy jednak doskonale się bawić również w domu! Wystarczy np. konsola podpięta do sieci i mierzenie się w grze online z innymi graczami lub oglądanie ulubionych filmów oraz seriali na platformach takich jak Netflix czy HBO GO.Jakie rozwiązanie wybrać?
Producenci sprzętu sieciowego oferują mnóstwo możliwości zapewniających dostęp do niezawodnego WiFi. Jednym z nich jest system WiFi Tenda Nova MW5, który działa w technologii mesh. System ten został stworzony z myślą o pokryciu całego domu wydajną siecią WiFi, która pomoże nam zawsze, gdy tego potrzebujemy, niezależnie od naszych potrzeb.

Tenda-MW5-3pak.jpg

Jego cechą wyróżniającą jest stworzenie jednolitej sieci, w której łączymy się na bieżąco z jednostką, która daje nam najmocniejszy sygnał. Dlatego jeśli lubisz prowadzić video rozmowę, jednocześnie przechadzając się po domu, to doskonały wybór dla Ciebie. W porównaniu do routera połączonego z repeaterami, jesteś cały czas w jednej sieci, więc nie musisz się martwić o nagłe zerwanie połączenia podczas przechodzenia z pokoju do pokoju.

System WiFi brzmi skomplikowanie? Nic bardziej mylnego, wystarczy bowiem parę prostych kroków, aby uruchomić sieć za pomocą Tenda Nova MW5. Jednostki są automatycznie sparowane ze sobą i potrzeba jedynie paru minut na uruchomienie wydajnej sieci w domu.

2-pak pokrywa siecią obszar 200 m2, z kolei 3-pak 300 m2. Jeśli to nadal za mało, możesz bezproblemowo dołożyć kolejne jednostki do całości, aby cieszyć się jeszcze większym zasięgiem.

tenda-nova-online.jpg
Czy to nie jest drogie?
Choć przyłączamy się do akcji #zostanwdomu, nie oznacza to, że musimy być zupełnie odcięci od świata. Wystarczy parę prostych kroków, aby pozostać w kontakcie z bliskimi, współpracownikami oraz móc wypełnić wolny czas masą rozrywki online.Tenda wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w tym trudnym czasie, postanowiła o dużym obniżeniu cen na systemy Nova MW5 do 249 zł za 2-pak oraz 349 zł za 3-pak. Można je znaleźć w takich sklepach jak Komputronik, Apollo, Sferis, Eltrox, CDR oraz WISP.