Jak wybierać srebrne pierścionki

Więcej o pierścionkach.

Srebrne pierścionki to oznaka klasycznej elegancji. Elementy zrobione z tego niezwykłego kruszcu powinna posiadać w swojej kolekcji każda stylowa dama. Przekonajmy się więc, czym cechują te piękne precjoza, będące ozdobą damskiej dłoni.

Srebrne pierścionki – jaka próba jest najbardziej klasyczna?

Najczystsza cecha probiercza srebra to 999, aczkolwiek wtedy srebro staje się tworzywem elastycznym, nieodpornym na różne zarysowania i jako pierścionek może błyskawicznie ulec zniszczeniu. W sklepach kupimy więc najchętniej wybierane przez kobiety srebrne pierścionki tworzone z próby 925. Możemy pokusić się o pierścionek jednolity lub bardziej strojny. Te najchętniej kupowane ozdobione są opalami, szmaragdami, kryształami, a także diamentami. Ogromnym plusem dodatków zrobionych ze srebra jest opcja – w razie potrzeby – poddania ich korekcie wielkości, w czym specjalizują się specjalistyczne zakłady złotnicze. Żeby srebrne pierścionki wyglądały wyjątkowo przez długie lata, pamiętajmy o ich systematycznym pielęgnowaniu.

Gdzie znajdziemy najpiękniejsze srebrne pierścionki?

W każdym zakładzie złotniczym znajdziemy piękną biżuterię. Zamiast jednak tracić fortunę w galeriach handlowych, opłaca się poszukać również w sklepach internetowych, gdzie kwoty są nawet o 10% lepsze. Nabędziemy tam srebrne pierścionki w rozmaitych wzorach, ozdobione szlachetnymi kamieniami. Nie trzeba chodzić po sklepach, a jeśli zajdzie taka konieczność mamy prawo zwrócić paczkę z powrotem. Takie witryny online to duży asortyment i czysta przyjemność dla każdej kobiety.