Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

Dowiedz się, gdzie kupić srebrne kolczyki.

Jednymi z najchętniej wybieranych przez Polki elementów są bez wątpienia srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą okoliczność – wyjątkowo wzniosłą i mniej oficjalną. Sprawdźmy dlaczego są tak chętnie kupowane oraz w jakich sklepach możemy je nabyć.

Srebrne kolczyki – jaki wzór nabyć

Srebrne kolczyki występują w rozlicznych rodzajach. Najczęściej kupowane są lekkie sztyfty, które sprawdzą się na co dzień i od święta, są skromne, ale jakże eleganckie. Równie popularne są wiszące akcesoria, które pięknie wysmuklają sylwetkę. Są wysadzane szlachetnymi klejnotami albo całkowicie gładkie. Błyskotki wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co niejednokrotnie ma miejsce w przypadku dodatków z metali nieszlachetnych. Najbardziej oryginalne kolczyki wyprodukowano techniką przyciemniania, więc kupując je sprawdźmy numer próby oraz sposób ich produkcji.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze jak nowe

Żeby srebrne kolczyki stale prezentowały się perfekcyjnie, trzeba dobrze je czyścić i systematycznie usuwać śniedź. Powinno się odkurzać je co jakiś czas delikatną szmatką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalne produkty czyszczące, a nieużywane kolczyki chować w zamkniętych pudełkach. Nie stosujmy natomiast anachronicznych metod pielęgnacji, typu pasta do zębów czy sól. Tego typu środki niezwykle naruszają delikatną fakturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Szeroki wybór biżuterii znajdziemy niewątpliwie w sklepach internetowych, które gwarantują błyskawiczny dowóz do domu i kuszące wyprzedaże. Ponadto zakupy w internecie to niezwykła wygoda, którą zapewne docenią w szczególności zabiegane panie domu.