kurs blender 3d, kurs modelowania 3d

Kurs modelowania 3D – czy warto się zapisać?

Świat rysunku nieustająco przechodzi zmiany i coraz częściej twórcy porzucają dotychczasowe techniki preferując kreowanie swoich prac tylko w tzw. digitalu. Współczesne aplikacje graficzne dają twórcom nie tylko swobodę wykonywania grafik 2D, ale także odwzorowania obiektów 3D. Zainicjowanie nauki modelowania 3D nie wymaga już dużych nakładów finansowych – każdy może bowiem ściągnąć program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia animacji i obrazów 3D, a który równocześnie jest w pełni darmowy.

Kursy Blender 3D polecamy w małych zespołach

Obsługę każdego programu można opanować we własnym zakresie, lecz proces ten ciągnie się w takim przypadku dłużej i nieraz bywa bardzo frustrujący. Z tej przyczyny zapisanie się na kurs modelowania 3D będzie nadzwyczaj pomocne osobom, które dopiero odkrywają program Blender 3D. Oswajanie się z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami bądź dodawanie rozmaitych efektów i tekstur na modelowany przedmiot przebiegnie łatwiej, jeśli odbywać się będzie pod okiem znającego program nauczyciela. Dydaktyk na bieżąco dokonuje korekty modeli wykonywanych przez uczestnika kursu pokazując elementy, które wymagają poprawy oraz sugerując ku temu odpowiednie drogi. Jak w przypadku każdego kursu dobrze jest, by odbywał się on w jak najmniejszych grupach, co da instruktorowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność doceniana w w branży gier komputerowych i filmowej

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest obecnie zdolnością poszukiwaną i cenioną szczególnie w branży filmowej, gier wideo i projektowej. Poznanie programu Blender 3D otwiera tym samym sporo perspektyw zawodowych. W trakcie kursu można stworzyć wstępne profesjonalne dzieła, które potem można bez skrępowania umieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to jednakże, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży filmowej i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Wielu uczestników takich warsztatów to po prostu artyści oraz entuzjaści 3D, którzy chcą rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności czy też odkryć nowe drogi ekspresji.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]