Kurs rysunku dla dzieci i przyszłych studentów ASP

Jeżeli ciekawi Cię dobra oferta kursu rysunku w Krakowie, zajrzyj na http://bit.ly/2Maqe4k.

Kochasz rysować i chcesz nabyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i pragniesz zdać egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pozwoli Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o studia na wymarzonej uczelni w Polsce lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają życzliwą atmosferę i najlepsze efekty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, jak również porad online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla pasjonatów, którzy pragną realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak grafika lub malarstwo. Z tego typu kursów korzystają też osoby zainteresowane projektowaniem wnętrz, wzornictwem przemysłowym czy digital designem. Świetnym pomysłem na wykorzystanie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje także digital painting, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs rysunku architektonicznego oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy odkryje warsztaty stosowne do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto się zapisać?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może chciałbyś zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co bez wątpienia zaprocentuje w przyszłości. Warsztaty prowadzone są w domowej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko służą radą, ale również inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku!

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]