Automatyczne księgowanie faktur – aplikacja dla dużych i małych firm

Więcej na temat automatycznego księgowania na flobo.io.

Biznesmeni cały czas poszukują narzędzi, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a jednocześnie ograniczyć czas zarezerwowany na obsługę pomniejszych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale też obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności poprzez integrację z serwisem mass collect banku

Automatyczne księgowanie faktur poprzez aplikację Flobo możliwe jest na skutek integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem finansowo-księgowym firmy. Flobo pobiera informacje o wydanych fakturach, a później kontroluje czy przyszły przelewy od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich ma nadany unikalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku manualnego księgowania płatności, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko ogromnych firm, ale również i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca wystawiają tylko 100 faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną użyteczną funkcją, niesłychanie wartościową dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie mają problemy z nieterminowymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Aplikacja do automatycznej obsługi należności dla pensjonatów, firm usługowych i szkół

Nie jesteś pewny czy robot Flobo to korzystne rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo proponuje kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, wśród których odnajdziesz tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie księguje należności z tytułu abonamentów, wobec tego doskonale sprawdzi się w szkołach prywatnych bądź językowych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie opłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą także domy wypoczynkowe, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w ustalonych transzach. A co z podmiotami świadczącym różnorodne usługi? Gdy pomiot za wykonanie usługi pobiera wstępnej płatności, Flobo będzie sprawdzać przelewy do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]