wyprawy w góry, wyprawy górskie

Górskie wyprawy – sprawdź, czy możesz wziąć w nich udział!

Uwielbiasz ekstremalne dyscypliny sportu i kop adrenaliny? Jeśli jesteś czynnym podróżnikiem ceniącym rzetelnie przygotowane i bezpieczne wycieczki w gronie doświadczonych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych turystów

Zapraszamy na trekkingi, których celem są pasma górskie prawie wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do pasjonatów turystyki górskiej, tak przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy kochają dynamiczne spędzanie urlopu i mogą się pochwalić pewnym doświadczeniem w tego typu ekspedycjach. Aby wziąć udział w wyprawie nieodzowna jest świetna sprawność fizyczna, jak również zadowalający stan zdrowia. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 typy o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to oferta dla podróżnych sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w eskapadach na szczyty gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Najwyższym poziomem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, które kierowane są dla osób o ogromnych umiejętnościach i znacznej tężyźnie fizycznej.

Z jakiej przyczyny powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają niezapomniane doznania. Umożliwiają zarazem wcielenie w życie pragnień oraz sprawdzenie się w ciężkich okolicznościach. Exploruj.pl angażuje zawodowych liderów i przewodników znających na wylot naturę górskiego terenu, ale również ochoczo dzielących się posiadanym doświadczeniem z uczestnikami ekspedycji. Są oni także w stanie zminimalizować potencjalne zagrożenie w skomplikowanych przypadkach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Himalaje oraz Alpy.

Lokalizacja firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]