Niezawodne serwonapędy i silniki prądu stałego – kto je dystrybuuje?

Poznaj ofertę dostawcy przekładni falowych.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz coraz szersze wykorzystanie robotyki w wielu dziedzinach przemysłu, wymusza poszukiwanie odpowiednich rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Polska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi precyzyjne sterowniki serwo i serwonapędy od renomowanych globalnych wytwórców.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty Harmonic Drive i Bodine Electric Company

Działająca od przeszło dekady na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (DC, BLDC i AC), silników elektrycznych DC, jak również przekładni planetarnych i falowych wytwarzanych z najwyższej klasy surowców przez najlepszych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej dokładne kompaktowe serwonapędy cechujące się dużą żywotnością i niezawodnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy wykorzystuje się między innymi w produkcji obrabiarek, robotów przemysłowych czy układów służących do obsługi intralogistyki, a ze względu na możliwość ich użycia w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w lotnictwie, kriogenice oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką przepustowością, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% także przy niewielkich gabarytach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD rewelacyjnie pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy dużej wilgotności (nawet do 95%), narażeniu na silne drgania i wstrząsy mechaniczne, jak również przy gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Firma Ultra Robotics oferuje również produkty Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company oraz Positec.

Lokalizacja firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]