Atrakcje turystyczne w Małopolsce – portal nie tylko dla turystów

Atrakcje w Małopolsce. Dowiedz się więcej na https://visitmalopolska.pl/pl/strona-glowna.

Choć Małopolska to jedno z mniejszych polskich województw, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno turystom z innych regionów kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu wiele, stąd nieraz trudno znaleźć coś dla siebie w setkach informacji o bieżących imprezach sportowych czy kulturalnych oraz najciekawszych atrakcjach w Małopolsce.

Atrakcje w Małopolsce – poznaj portal przygotowany specjalnie dla turystów

Aby przedstawić zainteresowanym atrakcje turystyczne tego województwa, powstała witryna visitmalopolska.pl. Dostarcza on wiedzę nie tylko o mniej i bardziej znanych zabytkach oraz miejscach Małopolski, ale także o wystawach i imprezach folklorystycznych, kulturalnych czy sportowych planowanych na jego obszarze. Witryna prowadzona w ramach MSIT, czyli Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże serwis? Osoby organizujące przyjazd do Małopolski już na stronie głównej dostrzegą mapę, na której migiem znajdą hotele, motele i kempingi, zabytki i muzea, jak również Centra Informacji Turystycznej położone w różnych punktach Małopolski. Serwis pomaga zaplanować wizytę na południu Polski również pod kątem logistycznym, dostarczając informacje zarówno o dworcach i lotniskach, jak i o parkingach i wypożyczalniach pojazdów. Prócz tego dla tych, którzy z rozmaitych powodów nie mogą zobaczyć Małopolski na własne oczy, serwis przygotował wirtualne spacery przedstawiające m.in. atrakcje narciarskie, czar parków narodowych i krajobrazowych czy zamek na Wawelu.

Portal o zabytkach Małopolski dba także o obcokrajowców

Serwis visitmalopolska.pl nie zapomina także o turystach z zagranicy, którzy ochoczo zjeżdżają do Krakowa, Zakopanego oraz pozostałych tatrzańskich miejscowości. Ciekawostki dodawane na portalu dostępne są więc w języku angielskim, ale również w m.in w języku niemieckim, francuskim, rosyjskim i słowackim. Niesłychanie wartościowy dla cudzoziemców może być także dział Rozmówki, w którym poznają popularne słówka i zwroty, które pozwolą im dogadać się z Polakami w codziennych sytuacjach, które mogą ich spotkać podczas pobytu naszym kraju. podróżnicy z zagranicy znajdą tu listę konsulatów i ambasad mających swoje siedziby na terenie Małopolski.

Lokalizacja firmy:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego