Chcesz zwiedzić ciekawe miejsca w Małopolsce? Tu znajdziesz o nich informacje

Kliknij w to miejsce jeżeli chcesz poznać ciekawe miejsca w Małopolsce.

Pomimo, że małopolskie jest jednym z mniejszych województw w naszym kraju, ma ono sporo do zaoferowania zarówno odwiedzającym zza granicy, jak i z innych części kraju. Dzieje się tu dużo, więc zdarza się, że trudno odnaleźć się w ogromie informacji o zbliżających się imprezach sportowych bądź kulturalnych i godnych zwiedzenia zabytkach w Małopolsce.

Serwis o atrakcjach turystycznych w Małopolsce – przydatne informacje oraz wirtualne spacery

By przedstawić wszystkim ciekawe miejsca turystyczne tego województwa, stworzono stronę visitmalopolska.pl. Publikowane są tu wiadomości nie tylko o atrakcyjnych zabytkach oraz miejscach w Małopolsce, jak również o ekspozycjach i imprezach folklorystycznych, kulturalnych czy sportowych organizowanych na jego terenie. Portal prowadzony jest w ramach MSIT, czyli Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Czego dowiemy się na portalu? Turyści organizujący pobyt w Małopolsce o razu na stronie głównej dostrzegą mapkę, na której migiem odnajdą motele, hotele i kempingi, zabytki i galerie oraz Centra Informacji Turystycznej położone w miejscowościach Małopolski. Serwis pomaga zaplanować wizytę na południu Polski także pod kątem logistycznym, dostarczając informacje zarówno o lotniskach i dworcach, jak i o parkingach i wypożyczalniach samochodów. Ponadto dla osób, które z najrozmaitszych powodów nie mogą zobaczyć Małopolski na własne oczy, strona przygotował liczne wirtualne spacery przedstawiające m.in. trasy rowerowe, czar parków krajobrazowych i narodowych czy Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO.

Proste rozmówki i wykaz konsulatów – niezbędne informacje dla przyjezdnych z zagranicy

Visitmalopolska.pl nie zapomina także o turystach z zagranicy, którzy ochoczo przyjeżdżają do Krakowa, Zakopanego czy innych górskich miejscowości. Ciekawostki zawarte na stronie dostępne są więc w języku angielskim, ale też w m.in w języku hiszpańskim, rosyjskim i niemieckim, francuskim. Niesłychanie wartościowa dla cudzoziemców może być także sekcja Rozmówki, w której poznają najpopularniejsze wyrażenia i sformułowania, które umożliwią im porozumieć się z Polakami w przeróżnych sytuacjach, które mogą ich spotkać w trakcie pobytu w Polsce. Zagraniczni podróżnicy znajdą tu wykaz konsulatów oraz ambasad mających swoje siedziby na obszarze województwa małopolskiego.

Lokalizacja firmy:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego