Czy warto zamówić opiekę techniczną WordPress?

Jeszcze nigdy nie znalazłeś tak korzystnej oferty utrzymania WordPress!

WordPress, opracowany w głównej mierze jako oprogramowanie blogowe, w mgnieniu oka stał się niezwykle popularnym CMS-em. Ze względu na to, że łatwo można przyswoić sobie zasady jego obsługi, a jednocześnie jest niezwykle szybki, stosuje się go aktualnie do tworzenia sklepów e-commerce i skomplikowanych stron. Niemniej jednak ten system zarządzania treścią może być przyczyną kłopotliwych niespodzianek, dlatego istotną i przydatną usługą jest aktualizacja WordPressa.

Opieka nad stroną WordPress – nie zaniedbuj cyklicznego wdrażania najnowszych edycji CMS-a

Utrzymywanie strony internetowej na najświeższej edycji systemu zarządzania treścią jest niewątpliwie podstawą jej bezpieczeństwa. Niejednokrotnie jednakże firmy po postawieniu strony zapominają o regularnej instalacji nowych edycji CMS-a czy aktualizacji stosowanych dodatków, przez co wystawiają stronę na zawirusowanie czy ataki hakerskie. W dodatku, mimo że WordPress jest dość nieskomplikowanym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może wiązać się z niespodziewanymi komplikacjami z należytym funkcjonowaniem sklepu czy strony. Z tej przyczyny wymagane jest, by działanie to wykonała zawsze osoba wtajemniczona w niuanse WordPressa, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie oddziału informatycznego, należy zlecić opiekę nad stroną www zewnętrznemu znawcy.

Aktualizowanie WordPressa – usługa dla blogerów oraz małych i dużych firm

Oferta utrzymania WordPressa to usługa adresowana zwłaszcza do klientów biznesowych, tak małych jak i większych podmiotów, którzy troszczą się o sprawne i trwałe działanie ich strony firmowej, a także ochronę jej baz danych i zasobów. Oferta ta potrzebna jest również blogerom i freelancerom mającym prywatne strony www. W podstawowym oferowanym pakiecie zawarta eliminacja następstw cyberataków, pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych i przeprowadzenie aktualizacji CMS-a. W wyższych pakietach oferowane są też wszelkiego rodzaju monitoringi (m.in. zmian wtyczek, logowań użytkowników i zmian treści).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]