Komu zlecić wdrożenie WooCommerce?

Skieruj się tu, jeżeli interesuje Cię aktualna oferta tworzenia sklepów internetowych.

Prowadzisz firmę i zamierzasz poszerzyć jej działalność o sklep online? Jeśli masz już stronę na WordPress, ale także jeżeli nie dysponujesz w ogóle stroną www i musisz zacząć od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest trafnym wyjściem.

Czemu warto utworzyć sklep WooCommerce?

Ze względu na to, jak wielkim powodzeniem mogą pochwalić się witryny projektowane z wykorzystaniem WordPressa, łatwo dojść do wniosku, że w mgnieniu oka pojawiła się wtyczka umożliwiająca na uruchomienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem taka nazwę dano tej wtyczce, ma niemało zalet. Tak samo jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można w mgnieniu oka spersonalizować z wykorzystaniem darmowych bądź płatnych motywów, a jego obsługiwanie nie jest skomplikowane. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co powoduje, że łatwiej jest zdobyć przyzwoite pozycje w SERP-ach, a w konsekwencji szybciej dotrzeć do pokaźniejszej grupy nabywców. Dzięki instalacji dedykowanych wtyczek podnosi się także funkcjonalność sklepu. W paru krokach można w nim uruchomić płatności on-line i umożliwić użytkownikom wniesienie opłaty za towary przykładowo za pośrednictwem Przelewy24.pl czy DotPay.pl. WooCommerce umożliwia też ewaluację wyników sprzedaży (przygotowanie rozmaitego typu statystyk) oraz zespolenie z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – wyłącznie niezbędne wtyczki

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zalecamy zlecić profesjonalistom, którzy nie tylko przystosują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale także zadbają o instalację jedynie przetestowanych, koniecznych wtyczek, ochronę sklepu przed atakami hakerskimi i właściwą semantykę jego kodu. W obrębie sklepu WooCommerce eksperci zbudują również blog, na którym w prosty sposób można przekazywać użytkownikom informacje o promocjach oraz nowych produktach albo publikować poradniki i omówienia sprzedawanych artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]