Optymalizacja stron – usługa nie tylko dla dużych firm

Optymalizacja stron www - dowiedz się więcej o tej usłudze.

Zapłaciłeś krocie za swoją stronę internetową, jednak ta nie przyciąga nowych klientów? Jest doskonale zaprogramowana i posiada najnowsze technologie, ale pieniędzy w ogóle nie jest więcej? Licznik odsłon nie rusza się mimo największych starań? Prawdopodobnie powodów powinieneś szukać w niskiej zauważalności w sieci. Klienci zazwyczaj korzystają z Google – każdy biznesmen powinien zatem zatroszczyć się o to, żeby witrynę jego firmy internauci znaleźli bez większych trudności. Jak to zrobić? Należy rozpocząć od samej strony, optymalizując ją z myślą o wytycznych Google.

Zasady optymalizacji stron

Optymalizacja strony to wszystkie modyfikacje polegające na dopasowaniu witryny do wymogów wyszukiwarki. Są to tak modyfikacje kodu strony, jak i zapełnienie jej właściwym contentem. Okazuje się to szczególnie ważne ze względu na to, iż roboty wyszukiwarek sprawdzają strony w myśl z góry określonych wytycznych – ważne jest między innymi prawidłowe użycie tagów HTML i nasycenie słów kluczowych.

Powierz optymalizację stron specjalistom

Optymalizacja stron to działanie potrzebujące dużej wiedzy o wciąż modyfikowanych algorytmach Google – z tego powodu również nietrafionym rozwiązaniem okaże się samodzielne edytowanie strony korzystając z ogólnodostępnych tutoriali. Znacznie słuszniej postąpimy zlecając to wyspecjalizowanej agencji SEO i traktując to w charakterze inwestycji – dochody osiągane przez naszą firmę mogą podnieść się już po kilku tygodniach od przeprowadzenia optymalizacji.

Lokalizacja firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]