Pozycjonowanie Kraków – usługa dla firm z małopolski

Jeśli potrzebujesz zamówić pozycjonowanie Krakow, skieruj się na seo4.net.

Wszechobecność internetu oraz prostota wykorzystania go w celu wyszperania potrzebnych usług i artykułów spowodowała, że każde przedsiębiorstwo pragnie obecnie wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo uruchomienie strony www nie znaczy, iż klienci nas znajdą – najważniejsza jest przecież obecność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Wiele mniejszych firm, które działają tylko w określonym województwie czy też wręcz w jednej miejscowości, na przykład w Krakowie albo w Gdańsku, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne to szansa dla mniejszych firm

Internauci szukając w wyszukiwarkach ofert sklepów czy też usług stosują przeważnie frazy lokalne, innymi słowy mających w składzie nazwę jakiegoś miasta, przykładowo “piekarnia kraków”, “wizażystka kraków” lub “sklep obuwniczy kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla mniejszych firm na przedstawienie swojej oferty docelowym klientom, zamieszkującym daną miejscowość. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych ma wszelkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się tak naprawdę tym, że strategia SEO skierowana jest na wzrost widoczności głównie fraz lokalnych, np. poprzez założenie i optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu oraz zdobywanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać firmę z jakąś lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla firm z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży optymalizacji, pozycjonowania oraz tworzenia stron www od blisko 15 lat. W trakcie tych lat do głębi rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu regionalnym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron i dotrzeć do nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie link building, uaktualnienie contentu, jak również optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem działań czuwa osobisty Account Manager, a klient może monitorować w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania przy użyciu autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Lokalizacja firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]