Czy warto skorzystać z usług agencji marketingowej?

Złóż wizytę w agencji reklamowej Kraków - tu uzyskasz rzetelną pomoc profesjonalistów.

Akcje reklamowe powinny być istotnym elementem podnoszenia rozpoznawalności firmy niezależnie od tego czy zajmujemy się świadczeniem usług, produkcją czy sprzedażą. Korporacje oraz większe przedsiębiorstwa mają finanse na utworzenie i opłacanie własnych wydziałów ds. reklamy, jednak niewielkie biznesy, które sporadycznie prowadzą akcje promocyjne, przeważnie korzystają ze wsparcia agencji marketingowych.

Co można zlecić agencji marketingowej?

Agencja reklamowa to grupa twórczych osób z ogromnym doświadczeniem, posiadających wiele kwalifikacji z zakresu marketingu. Dzięki współpracy z profesjonalistami świetnie orientującymi się zarówno w sferze kampanii promocyjnych w sieci (animacje i filmy viralowe, prowadzenie kont social media), tradycyjnej komunikacji medialnej, jak i grafiki (w tym DTP), agencja marketingowa jest w stanie zapewnić klientom kompleksową obsługę. Nowe marki mogą zamówić opracowanie kompletnej identyfikacji wizualnej wraz z księgą znaku i projektami akcydensów (papier firmowy, obwoluty czy wizytówki), a te które posiadają już własne logo mają pewność, iż będzie ono odpowiednio użyte podczas tworzenia materiałów promocyjnych – plakatów, folderów, stoisk targowych czy billboardów. Agencja marketingowa pomoże też stworzyć atrakcyjne, unikalne wpisy na stronę www zleceniodawcy oraz zaplanuje schemat komunikacji z odbiorcami za pośrednictwem popularnych portali społecznościowych, jak Facebook, Instagram czy Twitter.

Do których podmiotów kierowana jest oferta agencji reklamowej?

Oferta agencji reklamowej kierowana jest przede wszystkim do podmiotów, które nie posiadają swojego działu promocji. Aczkolwiek nie oznacza to, iż to jedyny model kooperacji. Działanie agencji nierzadko polega na udzieleniu wsparcia funkcjonującemu już w firmie działowi ds. promocji. Jeśli więc nie ma on praktyki w przygotowaniu targów, konferencji bądź spotkań z klientami, które z reguły wymagają skrupulatnego planowania, te obowiązki może wykonać agencja reklamowa. Może ona również posłużyć za narzędzie pomagające w budowie wykwalifikowanej i zgranej ekipy pracowników – wystarczy zlecić jej przygotowanie programu szkoleń czy też zorganizowanie imprezy integracyjnej. Na rynku funkcjonują setki agencji reklamowych, trzeba jednak decydować się na współpracę z tymi, które dają dostęp do obszernego zespołu doświadczonych profesjonalistów. Pozwala to na przekazanie wszelkich działań marketingowych jednej agencjii w rezultacie – większą kontrolę nad wizerunkiem marki i integralnością kampanii.

Lokalizacja firmy:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]