Rekomendowany fotograf Google – profesjonalista z certyfikatem

Skieruj się tu, aby skorzystać z usług rekomendowanego fotografa Google.

Spacery wirtualne po firmach cieszą się w ostatnich latach popularnością, a mnóstwo osób coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi i dodanie spaceru w wizytówce Google. Opcja zdalnego przejścia się po firmie przyciągnie sporą ilość nowych klientów i pozwoli zwiększyć zyski naszego biznesu. Aby jednak wirtualny spacer był najwyższej jakości, jego opracowanie powinno się powierzyć rekomendowanemu fotografowi Google.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to specjalista, który jest zalecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszej firmie, jak również wykonania materiałów zdjęciowych, które będą umieszczane w wizytówce Google. To nie jest fotograf pracujący dla Google czy związany z marką, ale taki, który spełnia kryteria jakościowe Google i tym samym charakteryzuje się ogromnym profesjonalizmem. Aby zdobyć certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi opublikować co najmniej 50 fotografii sferycznych wysokiej jakości (spełniających wymogi Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą zostać zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Czemu warto zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego warto postawić na rekomendowanego fotografa Google, są jego potwierdzone kompetencje. Osoba, która spełniła wymogi Google pod względem jakości fotografii, z pewnością potrafi sporządzić wirtualne spacery Google Street View czy rewelacyjne panoramy 360. W ten sposób nie narażamy się na nieudany czy nieprawidłowo zrealizowany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna również zasady przygotowania takich zdjęć i samo zlecenie wypełni rzetelnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera także firmy, które korzystają z jego usług i może to być dobry początek owocnej oraz długotrwałej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google oferuje też nieraz więcej usług. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć oraz wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu tworzenia spaceru wirtualnego, wskazać nam które ujęcia warto opublikować, sporządzić materiały na inne serwisy np. YouTube bądź Facebook, wesprzeć nas podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google oraz pomóc w jej weryfikacji – co jest dużym atutem.

Gdzie znaleźć rekomendowanego fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy znaleźć w internecie, np. wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się szczegółowy spis, w którym po wybraniu miejscowości otrzymamy dane polecanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może dodatkowo legitymować się specjalnym logo, które zawiadamia, że dysponuje on stosownymi umiejętnościami i jest zawodowcem w obszarze wykonywania wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]