Jak wybrać kufry na motocykl

Zamów kufry na motor.

Nie ma znaczenia, czy jesteś amatorem dalekich wycieczek motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do pracy – pewnie nagminnie musisz przetransportować jakikolwiek bagaż, a jak prawdopodobnie wiesz, nie zawsze jest to bezproblemowe. Co poniektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, jakkolwiek nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w najwyższym stopniu komfortowych i bezpiecznych sposobów na transport bagażu jest kufer na motor. Jakkolwiek który kufer na motocykl kupić?

Kufry motocyklowe – rodzaje / Kufry na motor – wersje / Kufry do motocykla – odmiany / Wersje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, który jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast mocuje się po jego lewej i prawej stronie.
Oba typy kufrów mają swoje plusy. Kufry centralne są o wiele bardziej pojemne i stabilne, a na domiar tego – po zamontowaniu na nie odpowiedniej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co uzupełnia wygodę jazdy.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, masz możliwość je kupić pojedynczo lub ewentualnie od razu w zestawie. Są niezmiernie zróżnicowane, właśnie dlatego zanim dokona się zakupu, warto zaznajomić się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i wybrać taki kufer, który najlepiej odpowiada naszym oczekiwaniom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równocześnie oba rodzaje, a to pozwoli Ci przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując ostatecznego wyboru kufra na motocykl, zwróć uwagę nie wyłącznie na cechy produktu, jakkolwiek również na jego markę. My polecamy w szczególności firmę GIVI, która na kolosalne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz perfekcyjny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Lokalizacja firmy:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]