Producent oświetlenia dla automotive i mobility – co oferuje OE Industry?

Sprawdź, gdzie kupić oświetlenie do autobusów.

Niesłychanie ważnym elementem bezpieczeństwa podróży jest oświetlenie samochodowe. Niewłaściwe ustawienie świateł albo zbagatelizowanie obowiązku wymiany uszkodzonego oświetlenia może w efekcie prowadzić do groźnej sytuacji na trasie, co nierzadko kończący się wypadkiem. Korzystanie z wysokiej jakości oświetlenia jest konieczne zwłaszcza w przewozie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo transportowe każdego dnia ręczy za bezpieczeństwo setek podróżnych. Jednym z producentów wysokiej jakości oświetlenia dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Portfolio krakowskiego producenta dla automotive i mobility

W praktyce w portfolio OE Industry znajduje się dowolny typ oświetlenia samochodowego. Nie licząc lamp tylnych, bocznych oraz przednich do autobusów, pojazdów budowlanych, kamperów czy tramwajów, spółka dostarcza także LEDowe reflektory robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w złych warunkach atmosferycznych i dające światło o barwie zbliżonej do światła dziennego najaśnice, naświetlacze oraz maszty oświetleniowe, które stosowane są m.in. przez kierowców pojazdów agro, off-road i specjalnych. Natomiast konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla pomocy drogowej bądź służb miejskich) mogą wyposażyć się w OE Industry w LEDowe i halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym też stosowane przez niektóre służby światła białe i niebieskie. Lokalny producent oświetlenia samochodowego nie pominął także lamp wewnętrznych (w tym poręcznych lamp do czytania), które znacząco poprawiają jakość życia profesjonalnych kierowców spędzających sporo dni w podróży. A to raptem ułamek oferty OE Industry.

Spółka OE Industry urzeczywistni każdą wizję kontrahenta

Partnerzy OE Industry już dawno utwierdzili się w przekonaniu, że spółka ta nie jest zwyczajnym producentem oświetlenia do autobusów. To doświadczony zespół specjalistów gotowy urzeczywistnić pomysł kontrahenta, sporządzając wysokiej jakości oświetlenie od początkowego zarysu, przez konstrukcję prototypu, aż po certyfikację reflektora. Co ważne, spółka oferuje również wsparcie posprzedażowe. Wskutek budowania wykwalifikowanej kadry ekspertów, dogłębnych analiz oczekiwań kontrahentów i zaangażowania w wieloaspektowe testowanie nowych produktów, spółka OE Industry zyskała pozycję lidera w branży oświetlenia automotive & mobility.

Lokalizacja firmy:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]