Wybór kasku na motor

Zamów kaskom motocyklowym na https://hjc-kaski.pl/.

Nie ma większego znaczenia, jaki posiadasz jednoślad ani to, czy pokonujesz na nim drogę do pracy, podróżujesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie wypady – kask to nakazany przepisami składnik garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, albowiem gwarantuje mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie wypadku.

Odpowiedni kask na motocykl, czyli który? / Dobry kask na motocykl / Jaki powinien być kask na motor? / Jaki warto kupić kask na motocykl?

Ciągle zastanawiasz się, czym kierować się podczas doboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać, to właśnie dlatego zdecyduj się na kask uznanej marki, takiej jak HJC, jaki jak najporządniej odpowiada twoim wymaganiom.
Na rynku ofert dostępne są przeróżne rodzaje kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym poszczególne warianty kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, których skorupa skonstruowana jest z jednego kawałka materiału. Są one najbezpieczniejszym typem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, aby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają osłony szczęki, są więc mniej bezpieczne – dlatego rekomenduje się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Jednocześnie kaski otwarte są w najwyższym stopniu wygodne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie na dodatek posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask marki HJC

HJC to renomowana marka, doceniana przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są najwyższej jakości, poddawane kolosalnej liczbie testów – a równocześnie mają dogodne ceny. W ofercie HJC są zarówno kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte oraz enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, jakie to właśnie dzięki zastosowanym tworzywom są niezmiernie lekkie, a równocześnie nadzwyczaj wytrzymałe.
Wśród kasków HJC są również repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Lokalizacja firmy:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]