Fotel gamingowy dla dziecka – jaki wybrać?

Marzeniem prawie każdego gracza jest odpowiednie stanowisko gamerskie. Dobry komputer, klawiatura mechaniczna, niezawodna myszka i ergonomiczny fotel gamingowy. Większość graczy to właśnie dzieci, które swoją przygodę ze światem wirtualnym zaczynają już od najmłodszych lat, więc nasuwa się pytanie: jaki fotel gamingowy dla dziecka wybrać na start? Co trzeba wiedzieć? W naszym wpisie doradzamy, na co zwrócić uwagę przy zakupie.

Trwały i wygodny fotel gamingowy dla dziecka

Wybór fotela to bardzo ważna decyzja, którą należy przemyśleć, a parametry modelu dostosować do swoich potrzeb. Chcemy przecież, aby zakupiony sprzęt był z nami przez lata. Pierwszą, bardzo ważną kwestią jest to, aby fotel gamingowy dla dziecka był solidny i trwały. Krzesło powinno być precyzyjnie wykonane, a jakość materiałów — na najwyższym poziomie. Dziecko podczas grania bardzo się emocjonuje, podskakuje, gwałtownie zmienia pozycję siedzenia, więc konstrukcja fotela musi być mocna i stabilizująca odcinek lędźwiowy najmłodszych pasjonatów gier.

Krzesłem gamingowy dla dziecka, który odpowiada na te potrzeby, jest fotel IMBA KNIGHT. Dodatkowo wzmocniona podstawa tego modelu zapewnia stabilność i koryguje sylwetkę młodego gracza. Siłownik tego produktu jest przystosowany do najcięższych zadań, poradzi sobie z wierceniem i podskokami dziecka, a ponadto, dzięki specjalnym kółkom, nie będzie rysować podłogi.

front-6-1024x862front-6-1024x862

czarne krzesło IMBA KNIGHT – ergonomiczny mebel dla dzieci

Fotel gamingowy dla dziecka dostosowany do sylwetki najmłodszych graczy

Tak, to bardzo istotne podczas grania. Dzieci rosną, a ich sylwetka powinna odpowiednio być ustabilizowana. Podczas kilkugodzinnej rozgrywki dziecko nie powinno przeciążać kręgosłupa i pleców. W tym — odcinka lędźwiowego, który wymaga stabilizacji. Odpowiedzią na te potrzeby jest fotel IMBA DRUID, którego cechą jest dopasowanie i zapewnienie wygody graczowi.

front-3-1024x862szary fotel IMBA DRUID – idealny dla najmłodszych

Model jest bardzo funkcjonalny, dzięki licznym usprawnieniom, jak dopasowanie wysokości podłokietników, a także oparcia. Stabilna, a zarazem koszykowa konstrukcja świetnie stabilizuje plecy podczas długich i krótkich rozgrywek. Trzeba tutaj również wspomnieć o dodatkowych poduszkach, które umieszczone są pod odcinkiem szyjnym i lędźwiowym kręgosłupa. Mają za zadanie jeszcze lepiej wspierać plecy, aby postawa była prawidłowa.

Dodatkowa funkcjonalność dla większej wygody

Jaki fotel gamingowy dla dziecka? – Świetnym rozwiązaniem będzie też model EMPEROR. To krzesło gamingowe dla dziecka spełnia wysokie wymagania młodych użytkowników. Pomijając solidne wykonanie, dodatkowe poduszki i stabilizację, ten model wyróżnia się sporą ilością funkcji i materiałami, z których został wykonany. Jak nazwa wskazuje, gracz na tym fotelu będzie siedział jak na cesarskim tronie.

5-683x1024

granatowy fotel IMBA EMPEROR, który wspiera odcinek lędźwiowy kręgosłupa

Dzięki dodatkowej piance na siedzeniu i oparciu rozrywka przed komputerem będzie przebywała w komfortowych warunkach. Fotel ma możliwość dostosowania podłokietników, wysokości, a także ma funkcję bujania i rozkładania do pozycji leżącej. Dodatkowo kółka zostały dostosowane w taki sposób, aby chroniły podłogę przed zarysowaniami. Dzieciaki są ciekawskie, a zarazem wymagające. Idealny fotel gamingowy dla dziecka to taki, który spełnia wszystkie te funkcje. Odpowiedzią jest EMPEROR.

Jaki fotel gamingowy wybrać dla dziecka? – Uniwersalny!

Ostatnią, najbardziej uniwersalną propozycją jest model KING. Łączy on wszystkie elementy ze wszystkich foteli wcześniej wspomnianych. Masywna konstrukcja, dobre materiały, duża funkcjonalność i styl. Dla nas KING wyróżnia się swoim świetnym designem, który będzie pasował do każdego biurka i każdego pomieszczenia.

IMBA KING - biały fotel dla graczy

biało-czarny fotel IMBA KING – uniwersalny produkt dla pasjonatów gier

Do wyboru mamy dwa kolory, biały i czerwony, który świetnie prezentuje się jako siedzenie gamingowe. Pamiętać trzeba jednak, że tego typu fotele mogą też sprawdzać się jako fotele do nauki. Fotele gamingowe dla dzieci sprawdzą się też idealnie jako siedzenie do nauki, aby kontrolować odpowiednią sylwetkę, a ponadto zapewniając przy tym wysoki poziom komfortu.

Źródło tekstu: https://imbaseat.com/jaki-fotel-gamingowy-dla-dziecka/