Blachy trapezowe na dach – niedrogi budulec i prosty montaż

Jeśli chcesz kupić blachy trapezowe dachowe, kliknij tutaj.

Blachy trapezowe na dach tworzą odporne pokrycie, są ekonomiczne i mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i składnic czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się coraz bardziej popularny?

Trapez na dach – ekonomiczna a zarazem mocna blacha

Nazwa blachy trapezowej pochodzi od jej kształtu – płaty mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej układania jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Budulec ten jest ceniony też z uwagi na atuty ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie pociągają za sobą dużych kosztów. Z uwagi na niską cenę artykułu i bezproblemowy montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej używana do kładzenia pokryć dachowych i może być wspaniałą alternatywą dla droższej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to cechuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową może wytrzymać w dobrej formie przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, ma wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i negatywne czynniki atmosferyczne.

Gdzie można wykorzystać blachy trapezowe?

Blacha trapezowa świetnie sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, m.in. w stylu minimalistycznym. Dobrze prezentuje się na budynkach z dachem o sporej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być też używana wszędzie tam, gdzie z przeróżnych powodów nie można stosować tradycyjnych, ceramicznych dachówek. Blacha trapezowa będzie również doskonale prezentować się jako uwieńczenie składów, wiat lub budynków gospodarczych. Blachę trapezową dachowe dachową powinno się zamawiać bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy pewność, iż towar jest najwyższej jakości i spełni nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą gamę barw blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, m.in. systemy rynnowe.

Lokalizacja firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08