Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Jeśli potrzebujesz części do Renault Kraków, skieruj się tutaj.

Samochody Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci cenią różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad 3500 pojazdów Megane i pięć tysięcy modeli Scenic. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Dużym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – w omawianym roku zakupiono blisko 2800 sztuk tego modelu.

Części Renault – jakie często się psują?

Masz już wymarzony samochód i chcesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w stosownie zaopatrzonych sklepach www. Można w nich wyszukać elementy silnika, podwozia, układu chłodzenia i nadwozia, jak i wiele innych. Z opinii konsumentów wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego elementu narzekają właściciele Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jednakże w tym przypadku szwankuje również ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części Renault

Regularne kontrole techniczne i wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z auta tej marki. Oferowane w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Lokalizacja firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]