Elegancka i niedroga srebrna biżuteria

Więcej o biżuteria srebrna sklep internetowy.

Jest z nami od tysiącleci i pomimo dostępności różnych nowych wzorów, w istocie mało ewoluowała. Biżuteria stale pełni tę samą funkcję – jest swoistą dekoracją człowieka, a także pozwala na wyrażenie swojego charakteru. Nic więc dziwnego, iż biżuterię tak samo często zakładają panie i mężczyźni, dzieci oraz dorośli, ludzie z rozmaitych grup społecznych. Bez względu na to, jakie wzory lubimy, niemal za każdym razem biżuteria jest wykonywana z podobnych surowców – zazwyczaj ze srebra. Czemu jednak srebrna biżuteria bywa tak często kupowana? Jak dbać o srebrne przedmioty, by posłużyły przynajmniej kilka dekad?

Dlaczego powinieneś kupić srebrną biżuterię?

Największym atutem srebrnej biżuterii okazuje się z całą pewnością fakt, iż jej używanie daje szansę ustrzec się wielu schorzeń. Srebro jest antybakteryjne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii jest zalecane klientom, którzy niedawno przekłuły uszy. Nie możemy nie wspomnieć też o jego wyglądzie, który łączy się ze stosunkowo niewielkimi cenami.

Jak dbać o srebrną biżuterię

Srebro posłuży wiele czasu, ale należy prawidłowo je pielęgnować. Przede wszystkim nie zakładajmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – może się ona zarysować lub uszkodzić w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria powinna też być myta w wodzie z alkoholem czy sokiem z cytryny. Należy trzymać ją w pudełku z delikatną wyściółką – nie dopuścimy wówczas do jej zarysowania.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]