Hurtowe ilości butelek szklanych i słoików – gdzie zamówić je tanio i szybko?

W tym miejscu poznasz najnowszą ofertę hurtowni słoików.

Produkcja żywności jest gałęzią gospodarki, która tak długo jak będzie trwać człowiek nie zaprzestanie działalności. Mimo tego, iż sporą częścią rynku produktów spożywczych rządzą potężne marki, jest to również branża, w której wyśmienicie radzą sobie niewielkie firmy, o ile znajdą klienta na swój unikalny, smaczny bądź zdrowy produkt. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi być zabezpieczone tak, by artykuł dłużej pozostał zdatny do spożycia, a zatem najlepiej w słoje i butelki ze szkła. Zaletą tego rodzaju opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, ponieważ poddać je recyklingowi.

Słoiki oraz butelki w hurcie najlepiej od lokalnego hurtownika

Wiadomym jest, iż oferty sprzedaży adresowane do nabywcy indywidualnego różnią się wyraźnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet gdy jest małą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo pasty warzywne, dżemy bądź żurek, będzie zużywać co roku nie kilkuset opakowań ze szkła, ale ilości znacznie wykraczające ponad liczbę paru tysięcy. Nabycie butelek oraz słoików w hurcie będzie wobec tego dla niego nie tylko metodą redukcji wydatków, gdyż zamawiając opakowania całymi paletami zazwyczaj można spodziewać się znacznego rabatu od dostawcy, ale dodatkowo oszczędnością czasu transportu, ponieważ jedną dostawą można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego kupna pojemników szklanych jeszcze bardziej obniży się, jeżeli zamówimy je u polskiego hurtownika butelek i słoików. Dzięki temu również otrzyma opakowania szybciej.

Co dostaniemy w ofercie dostawcy opakowań szklanych?

Hurtownicy opakowań ze szkła oferują przeróżnego kształtu i objętości słoiczki oraz butelki ze szkła znakomite do rozlewania soków, piwa lub wina. Transportowane są one do odbiorcy na paletach przemysłowych mieszczących – zależnie od wielkości opakowań – po 500, 1400, a nawet 3200 sztuk wybranego pojemnika. Podmioty posiadające własne samochody transportowe mogą również odebrać zakupiony towar wprost z magazynu sprzedającego. Razem z butelkami i słoiczkami hurtowo można także zamówić większą ilość innych niezbędnych elementów, jak korki, kapsle lub nakrętki dopasowane do danego rodzaju opakowania.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]