Jak wykorzystać baniak na wino?

Zobacz, gdzie zamówić baniak na wino.

Balon na wino to znakomity prezent dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do przechowywania napojów własnej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior na wino – nietuzinkowy upominek

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako pomysłowy upominek dla bliskiej osoby – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, jubileuszu, imienin, urodzin bądź zakończenia studiów. Dwulitrowe pojemniki na wino to także wspaniała ozdoba stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, osiemnastek, wesela i nie tylko – w ten sposób alkohol jest należycie wyeksponowany! Wykonany z troską o najdrobniejszy szczegół balon na wino wspaniale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej pojemności świetnie sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chciałbyś uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki balonom do wina bez trudu przewieziesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe baniaki do wina wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]