Jaką drukarkę 3D kupić? Przedstawiamy modele najlepszych marek

Więcej informacji o najlepszej drukarce 3D.

W asortymencie CadXpert odnajdziesz wyłącznie drukarki 3D od najlepszych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również MakerBot i FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszej sprzedaży, działają m.in. w technologiach: SLA, FDM oraz PolyJet.

Stratasys – lider branży drukarek 3D

Marka Stratasys jest globalnym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od przeszło trzech dekad – a konkretnie od 1988 roku – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania oraz instrumenty. Wyliczono, że używając drukarek 3D oraz innych urządzeń Stratasys można nawet o 90 procent zredukować wydatki na produkcję i czas na nią przeznaczony. Główne idee pracy ekspertów firmy Stratasys to gwarantowanie najwyższej klasy produktów i usług, jak również wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, polecane dla biznesu oraz przemysłu. Nowością w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – nowatorska technologia LFS

Formlabs to kolejny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta marka w branży maszyn do druku 3D? Formlabs dostarcza niezmiernie zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak m.in. SLS i SLA. Nowością w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – niewielkie urządzenie, działające w autorskiej, pionierskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest typem technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszystkie pozostałe urządzenia Formlabs – cechuje się bezproblemową obsługą i ergonomiczną budową. Czym autorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Bez wątpienia lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz prędkością druku, jak również drobiazgowym odwzorowaniem najmniejszych elementów. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, w związku z tym można szybko uzyskać identyczne makiety, do czego dąży się głównie w powtarzalnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla biznesu, edukacji, przemysłu

MakerBot konstruuje wysokiej jakości profesjonalne urządzenia do druku 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej firmy mają rozległe zastosowanie w najrozmaitszych branżach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu pozostałych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dedykowane dla kolekcji Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100°C. Otrzymany wydruk jest solidny oraz precyzyjny, a w trakcie procesu wydruku nie pojawiają się odkształcenia czy przesunięcia warstw.

Lokalizacja firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]