kontenery na gruz, kontenery na złom

Jakich kontenerów na odpady używa się na budowach?

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych pracach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? Gdzie można je zamówić?

Kontener na odpady budowlane – wybierz wysoką jakość

w naszym kraju produkcją wytrzymałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się użyczaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego typu odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku możemy wybierać z dużej ilości rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery otwarte, z pokrywą, muldy asymetryczne i symetryczne, pojemniki z plandeką, kontenery stalowe oraz wiele innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najczęściej używane są modele rolkowe, hakowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. W zależności od potrzeb można wyposażyć się w kontener otwarty lub z pokrywą. Na placach budowy częstokroć stosowane są też kontenery do transportu surowców sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie rozładować.

Lokalizacja firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]