Kupno biżuterii – bezpośrednio u jubilera czy przez internet?

Jeżeli szukasz porady jubilera Kraków, wejdź na obraczki.net.pl.

Wraz z ożywieniem rynku oraz ewolucją internetu, zmodyfikowaliśmy również nasze zwyczaje odnośnie robienia zakupów. W dzisiejszych czasach entuzjastycznie korzystamy z opcji zakupów przez internet. I choć w sieci odnajdziemy niemal wszystko, nadal jest wiele produktów, które najwygodniej kupować w sklepach stacjonarnych. Należy do nich między innymi biżuteria.

Atuty odwiedzin w sklepie jubilerskim

Zakup srebrnego łańcuszka, broszki lub pierścionka wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Dlatego, żeby mieć pewność, iż biżuteria spełni wszelkie nasze wymagania, powinniśmy przyjrzeć się jej osobiście w sklepie jubilerskim. Jest kilka przesłanek, które przemawiają za tym rozwiązaniem. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli planujemy nabyć pierścionek albo obrączki, mamy możliwość nałożyć biżuterię oraz przekonać się jak faktycznie będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeśli natomiast znajdziemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on zbyt ciasny bądź za luźny, złotnik na nasze życzenie dostosuje go do stosownego rozmiaru albo sporządzi nowy. Kolejną zaletą kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania rzetelnej pomocy złotnika. Wskaże on popularne trendy we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, pomoże nam dopasować stosowny kruszec, a klientom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co teraz daje się na imieniny, ślub czy chrzest.

Dodatkowe usługi jakie świadczy złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich wyrobów, ale także świadczą inne usługi. Naprawa popsutej biżuterii jest jedną z nich. Jeżeli wypadł nam kryształek z kolczyka lub rozerwał się wisiorek, złotnik w mgnieniu oka i po mistrzowsku naprawi go w swoim zakładzie. Poprawi także obwód sygnetu, kiedy odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto miał inny rozmiar palca. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje też na zawieszce lub pierścionku podziękowania, datę, gratulacje albo inną istotną dla nas frazę. Natomiast jeśli chcemy obdarować kogoś unikatowym prezentem, albo mamy swój pomysł na sygnet albo wisiorek, możemy zlecić jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeżeli w mieszkaniu trzymamy zbędną lub niekompletną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup złota.

Lokalizacja firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]