Serwetki gastronomiczne – chłonne i wytrzymałe

Kliknij tutaj, aby zamówić serwetki gastronomiczne.

Serwetki papierowe to materiały higieniczne, które muszą znaleźć się na wyposażeniu każdej restauracji, kawiarni lub dowolnego lokalu podającego posiłki. Które typy serwetek są zwykle wybierane? Na co należy zwrócić uwagę przy ich zamawianiu?

Serwetki papierowe – zastosowanie

Papierowe serwetki są używane w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych – od barów szybkiej obsługi, przez burgerownie, przedszkolne i zakładowe stołówki, domy weselne, herbaciarnie, aż po puby. Te materiały higieniczne jednokrotnego użycia świetnie zastępują klasyczne chusteczki wykonane z materiału, a jednocześnie pozwalają znieść wydatki ponoszone na magazynowania oraz ich czyszczenia. W sprzedaży dostępne są wszelkiego rodzaju serwetki gastronomiczne – jednowarstwowe serwetki dyspenserowe przeznaczone do lokali samoobsługowych, a także wytrzymałe 2-warstwowe serwetki z włókniny, które nie rozrywają się podczas użycia, dzięki czemu świetnie spełniają swoje zadanie.

Papierowe serwetki – jakie będą odpowiednie dla Twojego lokalu?

Chcesz wyposażyć swój lokal w mocne serwetki jednorazowe? Rozważ kupno tych, które można dozować pojedynczo. Umożliwia to ograniczenie ilości generowanych śmieci oraz uzyskanie wymiernych oszczędności. Popularne są też dekoracyjne serwetki papierowe, dostępne w rozmaitych kolorach do wyboru – są one produkowane dla restauracji, w których niezmiernie istotne jest utrzymanie dobrego wrażenia. Na szczególną uwagę zasługują serwetki papierowe firmy Tork, które cechują się wysoką trwałością i rewelacyjną wręcz absorpcją wody. Serwetki te można kupić zarówno w odmianie dostosowanej do standardowych dyspenserów na stolik (poziomych oraz pionowych), jak i dyspenserów do zabudowy czy na ladę.

Lokalizacja firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]