Shuttersy na okna – konkurencja dla rolet i żaluzji

Potrzebujesz shuttersów? Wejdź na skyshutters.pl.

Planując aranżację domu, z rzadka przeznacza się wiele czasu na dekorację okien. W większości wypadków decyzja pada na klasyczne rozwiązanie, to znaczy firanki i zasłony, które nieraz zestawiane są dodatkowo z roletami. Aczkolwiek jest jeszcze inne rzadko znane nad Wisłą rozwiązanie – okiennice ozdobne typu shutters.

Shuttersy – nowinka w polskim budownictwie

Najważniejszym atrybutem shuttersów (lub też w spolszczonej wersji – szatersów) jest to, że lamele zamontowane na tego rodzaju okiennicach wewnętrznych poruszają się, a więc można bez trudu je ustawić w różnych pozycjach, zależnie od potrzeb mieszkańców. Wytwarza się je z płyt pilśniowych, PCV, a także z listw drewnianych. Shuttersy montuje się w głównej mierze na oknach, jednak jednakowo dobrze sprawdzają się na drzwiach szafy. Okiennice dekoracyjne shutters to co prawda element okna, który w polskim budownictwie widuje się wciąż sporadycznie, ale gros osób na pewno rozpoznaje je z telewizji czy kina, bowiem tego typu okiennice są niezwykle popularne na terenach z cieplejszym klimatem, a więc w Australii oraz Afryce Południowej.

Ozdobne okiennice shutters świetnie komponują się z przeróżnymi stylami wnętrz

Shuttersy to dekoracyjne okiennice które nie tylko doskonale się prezentują, ale mają także zastosowanie. Dzięki nim można kontrolować użycie energii słonecznej: w gorące dni uniemożliwiać kumulowanie się nadmiaru ciepła we wnętrzach, a zimą – utrzymać je na dłużej. Okiennice wewnętrzne wspaniale komponują się z rozmaitymi stylami aranżacyjnymi i nie ma zazwyczaj przeszkód, żeby założyć je na zdecydowanej większości okien. Produkuje oraz montuje się je na zlecenie, co przyczynia się do tego, że są – nie da się ukryć – droższym rozwiązaniem aniżeli na przykład rolety. Shuttersy jednakże nadają pomieszczeniom niesłychanie szykowny wygląd, a więc wpływają na podniesienie wartości posesji. Trzeba także podkreślić, iż kąt lameli okiennic wewnętrznych typu shutters jest regulowane bez użycia linek, co rodzice ciekawskich dzieci lub posiadacze zwierzaków, które rozerwać sterczące linki, uznają zapewne za sporą zaletę.

Lokalizacja firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]