Sztuczne rzęsy w paskach lub kępkach – które wybrać?

Zobacz, gdzie kupić sztuczne rzęsy.

Gęste i długie rzęsy to najpiękniejsza wizytówka każdej kobiety. W dzisiejszych czasach także te, których los nie obdarował wyrazistą oprawą oczu, mogą chwytać za serce pociągającym spojrzeniem – wystarczy, że nałożą sztuczne rzęsy. Z surowców są one wykonane i jaka jest ich wytrzymałość?

Przedłużane rzęsy – naturalne i syntetyczne

Sztuczne rzęsy to pewna i szybka metoda na doskonałe zaakcentowanie makijażu. Pragniesz uzupełnić kosmetyczkę o wysokiej jakości sztuczne rzęsy, które zagwarantują długoterminowe i widowiskowe rezultaty? Rekomendowanym rozwiązaniem są rzęsy na pasku i w formie kępek. W pierwszym wypadku wystarczy nakleić pasek do skóry powieki górnej zaraz nad zarysem naturalnych rzęs – skutek jest błyskawiczny. Sztuczne rzęsy w kępkach umożliwiają z kolei perfekcyjne zagęszczenie włosków, jednak można ich użyć jedynie na zewnętrznych partiach oczu. Obecne w sprzedaży fasony rzęs są produkowane z wysokiej klasy polimerów, przykładowo z poliestru, ale też z naturalnych surowców, takich jak włosie pozyskane z norek, wyjaławiane ludzkie włosy bądź proteiny jedwabiu. Obecnie popularność zyskują także rzęsy wegańskie.

Sztuczne rzęsy – kup też hipoalergiczny klej, odżywkę i pęsetę

Sztuczne powinny być nie za ciężkie, żeby nie obciążać powieki i zapewniać wysoki maksymalny komfort, a przy tym łatwe do nałożenia i wyjątkowo wytrzymałe. W sklepach znajdziemy zarówno jednorazowe rzęsy, jak i modele kilkukrotnego użytku, które wspaniale sprawdzą się na eleganckich randkach. Masz już przedłużane rzęsy? Pamiętaj, iż do ich nakładania potrzebne są dodatkowe przybory – hipoalergiczny klej nie wywołujący podrażnień oczu oraz szczypczyki. Po zdjęciu sztucznych rzęs, skórę zaleca się posmarować odpowiednią odżywką, która wzmocni prawdziwe rzęsy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]