producent odzieży roboczej jednorazowej

Szukasz producent jednorazowej odzieży roboczej? Sprawdź Global Food Hygiene!

Branża spożywcza musi zachowywać wyśrubowane normy na każdym etapie produkcji. Dlatego wyjątkowo istotne jest, aby załogi fabryk oraz zakładów przetwórstwa żywności były wyekwipowane w najwyższej jakości ubranie ochronne, zatwierdzoną do stosowania w tym sektorze. Przedsiębiorstwa mogą zamówić takie artykuły w Global Food Hygiene – krajowego dystrybutora i producenta jednorazowej odzieży ochronnej.

Najważniejsze wyroby dostarczane przez Global Food Hygiene

Global Food Hygiene istnieje na rodzimym rynku od ponad 5 lat, a osiągnięte w Polsce sukcesy pozwoliły jej w 2020 roku zdobywać też rynki europejskie. Aktualnie w oferta spółki obejmuje moduły odzieży roboczej, takie jak buty, kombinezony, kominiarki i czepki, maseczki wielowarstwowe, w tym także te okrywające zarost oraz rękawice jednorazowe i wielokrotnego wykorzystania (metalowe). Jednym z najważniejszych produktów marki są foliowe fartuchy jednorazowe w rolce opracowane samodzielnie przez grupę ekspertów firmy i produkowane za pomocą autorskiego wykrojnika. Już ponad 800 klientów korzysta z artykułów Global Food Hygiene. Produkcja także wygląda spektakularnie – linię produkcyjną opuszcza co miesiąc około 700 tysięcy fartuchów.

Global Food Hygiene – czym wyróżnia się ta firma?

Wypada podkreślić, iż marka Global Food Hygiene wciąż wychodzi naprzeciw potrzebom swoich odbiorców, nie tylko pod względem różnorodności oferowanych przez nią produktów. Firma stawia na nieprzerwany progres, implementując innowacyjne rozwiązania logistyczne, jak i poprawiając infrastrukturę firmy (między innymi modernizując hale magazynowe i produkcyjne), za co przyznano jej wiele prestiżowych nagród. Kluczowym zamiarem Global Food Hygiene jest konsolidacja poszczególnych procesów i intensywne współdziałanie pomiędzy różnymi działami firmy, co w rezultacie przyczyni się do osiągnięcia maksimum szybkości w realizacji zamówień tak, żeby docierały one do odbiorców w ciągu doby.

Lokalizacja firmy:
Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]