Trafny wybór dla nowoczesnego domu – drzwi zewnętrzne drewniane

Jeśli szukasz drzwi drewnianych na wymiar, skieruj się na tę stronę.

Drzwi wejściowe wykonują kilka funkcji – izolują od hałasu docierającego z dworu, chronią dom przed negatywnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych oraz strzegą przed wtargnięciem osób niepowołanych. Dlaczego opłaca się wybrać drewniane drzwi wejściowe? Kiedy nabyć drzwi dwuskrzydłowe?

Drzwi drewniane wejściowe – zestawienie nowoczesności z tradycją

Kupno drzwi zewnętrznych to jeden z najważniejszych wybór, który musi dokonać każdy właściciel domu. Drewniane drzwi wejściowe z uwagi na swoje właściwości oraz solidność od lat cieszą się ogromnym uznaniem. Organiczny materiał rewelacyjnie się prezentuje i można go wykończyć na mnóstwo sposobów. Prawidłowo zbudowane drewniane drzwi zewnętrzne wyróżniają się niewysokim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co powoduje, że koszty ogrzewania nie są za wysokie, a mimo tego w domu panuje komfort cieplny. Wybierając drzwi do mieszkania warto zwrócić uwagę na modele o grubości 92 mm lub 68 mm. Wyjątkowym powodzeniem wyróżniają się ocieplane drzwi zewnętrzne wyprodukowane z drewna trójwarstwowo klejonego, za sprawą swoim parametrom – są one odporne na wypaczenia i uszkodzenia mechaniczne, toteż wspaniale sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Nowoczesne drewniane drzwi zewnętrzne są zaopatrzone w uszczelki najnowszej generacji.

Co posiadają drzwi wejściowe dwuskrzydłowe?

Producenci świadczą też wykonanie drzwi drewnianych na wymiar, które są polecane w razie posiadania niestandardowych otworów na drzwi. Natomiast dwuskrzydłowe drzwi wejściowe to propozycja dla inwestorów, którzy kładą nacisk na oryginalny design. Jeśli szukamy drewnianych drzwi dwuskrzydłowych na wymiar, warto skorzystać z oferty przedsiębiorstwa, które zrealizuje indywidualny wzór na zamówienie, a jednocześnie zagwarantuje kilkuletnią gwarancję na swój wyrób. W drzwiach drewnianych można umieścić rewelacyjnie wyglądające szyby, np. witrażowe. Kupujący mogą także wybierać spośród obszernego wachlarza szyldów. Prócz zalet estetycznych, warto też zaakcentować pozostałe atuty, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Coraz częściej wyposaża się je w systemy antywłamaniowe, skutkiem tego sforsowanie ich jest utrudnione. Gwarantuje to domownikom doskonałą ochronę. Dwuskrzydłowe drzwi wejściowe posiadają też trzypunktowy zamek listwowy, a nabywca może zdecydować się na niski próg aluminiowy lub drewniany. Dzisiaj w toku wytwarzania drewnianych drzwi wejściowych używa się najlepszej jakości lakierów, które osłaniają ich zewnętrzną powłokę przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych.

Lokalizacja firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]