Wygodne i piękne kolczyki na biglach

Dowiedz się więcej o kolczykach na biglach.

Kolczyki to nie tylko ozdobne kamienie oraz inne materiały. Ważne są bowiem zarówno ich wzory, ale też względy funkcjonalne – kolczyki, jakich nie używa się wygodnie niewątpliwie nieczęsto będą wyciągane ze szkatułki. Dlatego wybierając kolczyki powinniśmy dowiedzieć się, który typ zapięcia posiadają. Rozmaitość zapięć jest rzecz jasna wielka – wciągane, sztyfty oraz bigle. Które z nich będą trafionym rozwiązaniem? Warto na przykład kupić kolczyki na biglach – są wszak wygodne oraz świetnie wyglądają.

Kolczyki na biglach – jak dopasować?

Kolczyki na biglach polecane są przede wszystkim dla pań o lekko kwadratowej twarzy – są długie, więc nadają twarzy wyrazistości. Bardzo dobrze będą się też prezentowały na okrągłej twarzy – zwłaszcza, kiedy postawimy na kolczyki z biglami z długim korpusem. Należy rzecz jasna nadmienić, że kobiety o trochę innej buzi także mogą postawić na kolczyki na biglach – muszą tylko wybrać odpowiedni model.

Kamienie używane w kolczykach na biglach

Kolczyki na biglach produkowane są z najróżniejszych kamieni – wszystko zależy od ich ceny oraz fantazji jubilera. Szczególną popularnością cieszą się na pewno kolczyki na biglach z topazami, bursztynem oraz minerałami syntetycznymi – na przykład z cyrkoniami. Które z nich warto wybrać? To sprawa własnych preferencji – czasem lepiej wypadną kolczyki z turkusem, innym razem dobrze sprawdzi się minerał syntetyczny, więc kupno kolczyków warto przeanalizować samodzielnie.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]