Zastosowanie słoików z kranikiem

Jeśli szukasz słoja z kranem, koniecznie odwiedź ten adres.

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź wytwarzanych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych napojów i deserów. Wielkim zainteresowaniem cieszą się ponadto duże Słoje z kranikiem, które posiadają sporo zastosowań. Do czego można je użyć? Kiedy przyda się słoik z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoje z kranikiem do napojów

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, że wspaniale nadają się one do produkcji domowych trunków – takich jak nalewki i likiery. Słoiki mają duże pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie dość dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, natomiast dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby używania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranem jest wspaniała dekoracją stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że często jest on wykorzystywany do serwowania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem znakomicie sprawdzi się także podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania lemoniad, kompotów, soków i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków lub ponczu. Jego zaletą jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]