Znudziły Ci się firany w oknach? Czas zamontować shuttersy!

Dowiedz się więcej o shuttersach na http://tinyurl.com/y22u2okw.

Urządzając dom, rzadko przeznacza się wiele czasu na wyeksponowaniu okien. Najczęściej wybiera się klasyczne aranżacje, a więc firany oraz zasłony, które czasem zestawiane są z żaluzjami. Aczkolwiek jest jeszcze jedno budujące sobie krąg zwolenników rozwiązanie – nowoczesne okiennice wewnętrzne, czyli innymi słowy – shuttersy.

Na okna, ale także na drzwi garderoby – zastosowanie nowoczesnych okiennic wewnętrznych

Najważniejszą właściwością shuttersów (lub też w spolszczonej wersji – szatersów) jest to, iż lamele zamontowane na tego typu okiennicach ozdobnych ruszają się, a więc można bez trudu je ustawić pod dowolnym kątem, zależnie od zachcianek domowników. Wytwarza się je z listw drewnianych, PCV, jak również z płyt MDF. Shuttersy instaluje się zwłaszcza na oknach, jakkolwiek jednakowo dobrze sprawdzają się na drzwiach szafy. Okiennice wewnętrzne shutters to wprawdzie element okna, który w naszym budownictwie spotyka się jeszcze sporadycznie, ale większa część z nas zapewne kina lub ekranu telewizora, gdyż te okiennice są często używane na obszarach z gorącym klimatem, czyli w Afryce Południowej czy w krajach śródziemnomorskich.

Shuttersy świetnie komponują się z wieloma stylami wnętrz

Shuttersy to dekoracyjne okiennice które nie tylko doskonale wyglądają, lecz mają także praktyczne zastosowanie. Przy ich użyciu można regulować wykorzystanie promieni słonecznych: w upalne miesiące uniemożliwiać nagrzewanie się pokojów, a w zimne – zapobiegać utracie ciepłego powietrza. Okiennice wewnętrzne pasują do przeróżnych stylów aranżacyjnych i nie ma zwykle przeszkód, żeby założyć je na przeważającej większości okien. Wykonuje i montuje się je na zlecenie, co skutkuje tym, że są stosunkowo droższym rozwiązaniem niż przykładowo żaluzje. Shuttersy jednak przydają pomieszczeniom bardzo luksusowy wygląd, w wyniku czego podwyższają wartość nieruchomości. Należy dodatkowo uwydatnić, że ustawienie lameli shuttersów jest regulowane bez użycia łańcuszków, co rodzice małych dzieci lub właściciele psotnych zwierzaków, które poplątać wystające sznurki, uznają zapewne za duży plus.

Lokalizacja firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]