Catering – usługa, z której korzystają firmy i osoby prywatne

Szukasz dobrej oferty usług cateringowych w Krakowie? Nie zwlekaj! Wystarczy kliknąć tutaj.

Gdy organizujesz ważny event biznesowy bądź rodzinny, na który chcesz zaprosić dużą liczbę uczestników, na ogół nie dasz rady samodzielnie zatroszczyć się o poczęstunek dla gości. Nie każde spotkanie da się obsłużyć kupując soki oraz szybkie przekąski w hipermarkecie – ważne imprezy w większości wypadków wymagają odpowiedniej oprawy również w sferze poczęstunku. Zatem nie powinno się stawiać na stolikach osób zaproszonych najzwyklejszych ciasta oraz słodkich napojów. W takich sytuacjach świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi cateringowej.

Usługi cateringowe – bądź otwarty na pomysły

Podmioty oferujące usługi cateringu z reguły świadczą parę jego typów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim z okazji ślubów, komunii albo chrzcin, catering dla firm i catering świąteczny, czyli obsługa spotkań z okazji Wigilii. Oferty te są starannie dopasowane do wymogów poszczególnych wydarzeń, dlatego wyraźnie różnią się np. kosztem i wykazem potraw sugerowanych w ramach usługi. Decydując się na skorzystanie z usług firmy cateringowej trzeba pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą klarownie komunikować swoje oczekiwania, a zarazem być także otwartym na jego rady. Przecież dla caterera pomoc w obsłudze imprez rozmaitego rodzaju to chleb powszedni, zatem długoletnia praktyka w tym obszarze pozwala mu na podpowiadanie rozwiązań, które przypadną do gustu ogółu naszych gości.

Czy warto korzystać z usług cateringowych?

Organizacja poczęstunku nawet dla skromnej liczby gości może być problematycznym zadaniem, zwłaszcza wówczas, gdy jesteśmy zmuszeni zrobić to samemu. Zamówienie usługi cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który przyda się na uzgodnienie innych ważnych aspektów wydarzenia. Daje to także sposobność zaserwowania zaproszonym wyjątkowych potraw przygotowanych przez wykwalifikowanych szefów kuchni. Trzeba jednocześnie zaakcentować, że istotnym przymiotem potraw przygotowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich wygląd na stole. Prócz tego firmy, które zajmują się obsługą dużych imprez zapewniają także swoją wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]