Domy weselne – jak znaleźć najlepsze miejsce na przyjęcie ślubne?

Miejsce na wesele Kraków. Więcej szczegółów na palacradziwillow.pl.

Ceremonia ślubna i następujące po nim wesele to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary oraz zaproszeni goście będę mówić przez wiele miesięcy, a często nawet lat. Jeżeli narzeczeni zdecydują się na urządzenie przyjęcia dla dużej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, z którym będą musieli się zmierzyć, jest wybór odpowiedniej sali na przyjęcie weselne, w której goście będą bawić się w ten ważny wieczór w wygodnych warunkach.

Dom weselny – jak szukać?

Poszukując miejsca na wesele narzeczeni musi rozważyć parę znaczących czynników. Na wstępie musi znać ilość zaproszonych krewnych i znajomych, aby mieć pewność, iż w wybranym domu weselnym bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście muszą mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest również, by mieli salę do tańca. Prócz tego para młoda powinna sprawdzić jak daleko od miejsca ślubu położony jest dom weselny oraz czy przedostanie się do niego nie będzie uciążliwe. Jeśli na uroczystość zaproszona jest rodzina i przyjaciele z odległych krańców Polski, powinno się szukać domu weselnego, w sąsiedztwie którego znajduje się rozbudowana baza hotelowa. Ostatnim zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, innymi słowy udekorowanie sali, wybranie menu i załatwienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej. Te zadania mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują asystę w obszarze całościowej organizacji wesela.

Dom weselny dla narzeczonych z okolic Krakowa

Młode pary z południa Polski, głównie z okolic Krakowa, mogą zorganizować przyjęcie weselne w niezmiernie malowniczym obiekcie, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego salach przyjęcia weselne odbywają się od setek lat, a każde z nich zyskuje niesamowitą oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi podjąć ponad stu osób. Przyjęcie można zorganizować także w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim zdoła bez trudu ponad 300 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, że położony jest tylko 12 km od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegową. Podróż gości po ceremonii do Pałacu nie trwa zwykle dłużej aniżeli pół godziny.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]